Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Bank pomylił się podczas przetwarzania wniosku

Dzień dobry!

 

Składaliśmy ostatnio wniosek o kredyt hipoteczny (remontowo-budowlany) na nieruchomość z rynku pierwotnego i jej wykończenie.

Wniosek został złożony poprawnie z kompletem dokumentów. 

Dziś dostaliśmy decyzję wstępną, w której jest błąd - wnioskowaliśmy, tak jak pisałam wcześniej, o nieruchomość z rynku pierwotnego, natomiast dziś na decyzji wstępnej zauważyłam, że bank zaznaczył iż chodzi o nieruchomość z rynku wtórnego!

Doradca nie jest w stanie nic ustalić na tę chwilę ze względu na późną porę, mail przyszedł dosłownie kilka godzin temu. Teraz się zastanawiam jak to poprawić i czy skutkuje to tym, że cały proces zaczyna się od początku?

Dodam, że opłaciłam operat zanim dostrzegłam błąd... Nie wiem co robić, zaczynam się denerwować.

Odpowiedz
0 Lajków
hrabina1989
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-03-2019
Wiadomość 1 z 2 (3 669 wyświetleń)

Re: Bank pomylił się podczas przetwarzania wniosku

Przepraszamy za kłopoty związane ze złymi danymi na decyzji wstępnej. Ten błąd musi być zgłoszony do analityków przez doradcę, który rejestrował wniosek. Szczegółowych informacji w tym temacie powinien udzielić również sam doradca. Tutaj niestety nie możemy przekazać Ci dodatkowych informacji w tej sprawie. Proszę skontaktuj się bezpośrednio z doradcą kredytowym.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
664
134
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 599 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny na dokończenie budowy a dziennik budowy

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego

...

30-04-2026
Kredyt hipoteczny na dokończenie budowy a dziennik budowy

Dzień dobry,

od 2021 roku prowadzimy budowę domu jednorodzinnego. Budowa jest na etapie stanu surowego zamkniętego. We wrześniu planujemy ubiegać się o kredyt hipoteczny na jej dokończenie.

Napotkaliśmy

...

30-04-2026
Re: ING wsparcie Akcji „Łatwo x Cancer Fighters”

I my dołożyliśmy swoją cegiełkę 🧡

27-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy