Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: Aplikacja ING nie uwzględniła jednej z wybranych dat przy składaniu wniosku o wakacje kredytowe

No tak, ale niestety w tym młynie to nie było takie łatwe, zeby sobie rozwinąć każdy kwartał. Aplikacja sie zawieszała i wyrzucała z wniosku praktycznie co chwile. Kwartały nie chciały sie rozwijać, a miesiące trzeba było kliknąć po kilka razy, zeby w końcu sie zaznaczyło. Ja klikalam na wrzesień, ale najwidoczniej sie odkliknal przy ktoryms razie. Ja mam ratę dopiero 20.08 także zdążą Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
Olixminix
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
29-07-2022
Wiadomość 11 z 17 (1 843 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING nie uwzględniła jednej z wybranych dat przy składaniu wniosku o wakacje kredytowe

Wnioskowanie wielookresowe z poziomu aplikacji na aktualnych zasadach i przy zaprezentowanej jakosci rozwiazania to dosc ryzykowne posuniecie...

Odpowiedz
0 Lajków
onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 12 z 17 (1 837 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING nie uwzględniła jednej z wybranych dat przy składaniu wniosku o wakacje kredytowe


@Olixminix:
No tak, ale niestety w tym młynie to nie było takie łatwe, zeby sobie rozwinąć każdy kwartał. Aplikacja sie zawieszała i wyrzucała z wniosku praktycznie co chwile. Kwartały nie chciały sie rozwijać, a miesiące trzeba było kliknąć po kilka razy, zeby w końcu sie zaznaczyło. Ja klikalam na wrzesień, ale najwidoczniej sie odkliknal przy ktoryms razie. Ja mam ratę dopiero 20.08 także zdążą Emotikon: Mrugający

Jak apka się zacinała to wierzę, że mógł wychodzić miszmasz. Klikać trzeba było dużo razy, później ekran przeskakiwał w górę i trzeba było robić to mocno uważnie. Ja rano o 7 klikałem i szło średnio gładko. Trzeba pamiętać tylko o terminach, bo na odstąpienie od wniosku jest 14 dni. Myślę, że do 20-go to na luzie zdążysz. Ja mam 5-ego termin płatności to biorąc pod uwagę weekend na bank bym nie zdążył. 

Powodzenia

Odpowiedz
0 Lajków
DreSikPL
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
8
18-07-2022
Wiadomość 13 z 17 (1 831 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING nie uwzględniła jednej z wybranych dat przy składaniu wniosku o wakacje kredytowe

Zgadzam sie ale niestety ing nie przedstawiło innej opcji… tak doradził mi opiekun. Zobaczę po weekendzie czy cos jeszcze da sie zrobic
Odpowiedz
0 Lajków
Olixminix
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
29-07-2022
Wiadomość 14 z 17 (1 782 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING nie uwzględniła jednej z wybranych dat przy składaniu wniosku o wakacje kredytowe

Szczerze mowiac w sytuacji, gdy na wniosku przez aplikacje braklo okresu i jego dalsze uwzglednienie nie wymaga korygowania okresow wskazanych, sporzadzilbym wniosek pisemnie i zlozylbym go osobiscie w banku. Badz wyslalbym przez aplikacje jako zalacznik poprzez Przeslij dokumenty.

Odpowiedz
0 Lajków
onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 15 z 17 (1 699 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING nie uwzględniła jednej z wybranych dat przy składaniu wniosku o wakacje kredytowe

Opiekun kredytu powiedziała, że nie ma możliwości korekty Emotikon: Smutny dlatego zasugerowała wycofanie wniosku i potem złożenie ponownie. Dostałam wiadomość, ze w poniedziałek dostanę więcej informacji. Moze uda się coś wyjaśnić
Odpowiedz
0 Lajków
Olixminix
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
29-07-2022
Wiadomość 16 z 17 (1 679 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING nie uwzględniła jednej z wybranych dat przy składaniu wniosku o wakacje kredytowe

Moja sprawa została załatwiona. Ponownie złożyłem wniosek na 8 dat i tym razem 8 dat zostało zarejestrowanych przez system. Pobrałem tez potwierdzenie w aplikacji MojeING. Rozwiązanie problemu zajęło Bankowi 3 dni robocze, więc nieźleEmotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Łukasz_Jot
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
29-07-2022
Wiadomość 17 z 17 (1 467 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy