Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: Aplikacja ING nie uwzględniła jednej z wybranych dat przy składaniu wniosku o wakacje kredytowe

No tak, ale niestety w tym młynie to nie było takie łatwe, zeby sobie rozwinąć każdy kwartał. Aplikacja sie zawieszała i wyrzucała z wniosku praktycznie co chwile. Kwartały nie chciały sie rozwijać, a miesiące trzeba było kliknąć po kilka razy, zeby w końcu sie zaznaczyło. Ja klikalam na wrzesień, ale najwidoczniej sie odkliknal przy ktoryms razie. Ja mam ratę dopiero 20.08 także zdążą Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
Olixminix
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
29-07-2022
Wiadomość 11 z 17 (1 826 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING nie uwzględniła jednej z wybranych dat przy składaniu wniosku o wakacje kredytowe

Wnioskowanie wielookresowe z poziomu aplikacji na aktualnych zasadach i przy zaprezentowanej jakosci rozwiazania to dosc ryzykowne posuniecie...

Odpowiedz
0 Lajków
onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 12 z 17 (1 820 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING nie uwzględniła jednej z wybranych dat przy składaniu wniosku o wakacje kredytowe


@Olixminix:
No tak, ale niestety w tym młynie to nie było takie łatwe, zeby sobie rozwinąć każdy kwartał. Aplikacja sie zawieszała i wyrzucała z wniosku praktycznie co chwile. Kwartały nie chciały sie rozwijać, a miesiące trzeba było kliknąć po kilka razy, zeby w końcu sie zaznaczyło. Ja klikalam na wrzesień, ale najwidoczniej sie odkliknal przy ktoryms razie. Ja mam ratę dopiero 20.08 także zdążą Emotikon: Mrugający

Jak apka się zacinała to wierzę, że mógł wychodzić miszmasz. Klikać trzeba było dużo razy, później ekran przeskakiwał w górę i trzeba było robić to mocno uważnie. Ja rano o 7 klikałem i szło średnio gładko. Trzeba pamiętać tylko o terminach, bo na odstąpienie od wniosku jest 14 dni. Myślę, że do 20-go to na luzie zdążysz. Ja mam 5-ego termin płatności to biorąc pod uwagę weekend na bank bym nie zdążył. 

Powodzenia

Odpowiedz
0 Lajków
DreSikPL
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
8
18-07-2022
Wiadomość 13 z 17 (1 814 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING nie uwzględniła jednej z wybranych dat przy składaniu wniosku o wakacje kredytowe

Zgadzam sie ale niestety ing nie przedstawiło innej opcji… tak doradził mi opiekun. Zobaczę po weekendzie czy cos jeszcze da sie zrobic
Odpowiedz
0 Lajków
Olixminix
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
29-07-2022
Wiadomość 14 z 17 (1 765 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING nie uwzględniła jednej z wybranych dat przy składaniu wniosku o wakacje kredytowe

Szczerze mowiac w sytuacji, gdy na wniosku przez aplikacje braklo okresu i jego dalsze uwzglednienie nie wymaga korygowania okresow wskazanych, sporzadzilbym wniosek pisemnie i zlozylbym go osobiscie w banku. Badz wyslalbym przez aplikacje jako zalacznik poprzez Przeslij dokumenty.

Odpowiedz
0 Lajków
onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 15 z 17 (1 682 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING nie uwzględniła jednej z wybranych dat przy składaniu wniosku o wakacje kredytowe

Opiekun kredytu powiedziała, że nie ma możliwości korekty Emotikon: Smutny dlatego zasugerowała wycofanie wniosku i potem złożenie ponownie. Dostałam wiadomość, ze w poniedziałek dostanę więcej informacji. Moze uda się coś wyjaśnić
Odpowiedz
0 Lajków
Olixminix
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
29-07-2022
Wiadomość 16 z 17 (1 662 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING nie uwzględniła jednej z wybranych dat przy składaniu wniosku o wakacje kredytowe

Moja sprawa została załatwiona. Ponownie złożyłem wniosek na 8 dat i tym razem 8 dat zostało zarejestrowanych przez system. Pobrałem tez potwierdzenie w aplikacji MojeING. Rozwiązanie problemu zajęło Bankowi 3 dni robocze, więc nieźleEmotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Łukasz_Jot
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
29-07-2022
Wiadomość 17 z 17 (1 450 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy