Odpowiedz
Highlighted

Aneks umowy kredyt hipoteczny

Dzień dobry
Czy po podpisaniu umowy kredytowej na kredyt hipoteczny w wersji standardowej jest możliwość aneksowania umowy gdy wchodzi oferta promocyjna? Dodam że kredyt nie został jeszcze uruchomiony, czy wiąże się to tylko z nowym wnioskiem i rezygnacja z poprzedniego kredytu
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
kowalik_mariusz
Nowy w branży
Nowy w branży icon
3
0
09-07-2020
Wiadomość 1 z 2 (329 wyświetleń)
Highlighted

Re: Aneks umowy kredyt hipoteczny

Miło mi czytać, że nasza oferta Cię  zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy Nie ma możliwości podpisania aneksu, żeby zmienić jej warunki. W opisanej przez Ciebie sytuacji powinieneś przyjść do naszego oddziału. Na miejscu będziesz mógł zrezygnować z poprzedniej oferty i złożyć wniosek o nową.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
57
14
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (263 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nie działające konto maklerskie.

OlgierdB Prowadzimy dzisiaj prace serwisowe. Informowaliśmy o nich na naszej stronie internetowej. Szczegóły znajdziesz tutaj. 

08-08-2020
Re.: Nie działające konto maklerskie.

U mnie dzisiaj - 8 sierpnia- to samo. Czy ponownie wyłączono moduł z przyczyn technicznych?

08-08-2020
Re: Powiadomienia push o przelewie

@Kuba bardzo dziękuję za Twoją sugestię. Przekazałam ją do odpowiedniego działu naszego banku. Na bieżąco zbieramy ciekawe pomysły klientów Emotikon: Szczęśliwy na ich podstawie modyfikujemy funkcjonalności w aplikacji M

...

07-08-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy