Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Promocje na koncie oszczędniościowym OKO

[ Edytowane ]

Fajnie, że się u Was coś ruszyło z oprocentowaniem w OKO.

Tylko dlaczego zawsze promocje robicie?

a) dla nowych klientów

b) dla nowych środków.

Zwłaszcza punkt "b", który najmocniej denerwuje stałego klienta. Jaki jest sens trzymania u Was swoich oszczędności, skoro przy każdej promocji (wyższe oprocentowanie) trzeba mieć nowe środki? Przecież to ewidentnie zmusza do zabierania od Was kasy na jakieś inne konto, przelania w czasie promocji i po promocji zaraz zabrać i szukać promocji w innym banku. To chyba powinno zależeć bankowi na tym, aby stały klient trzymał w banku ING swoją kasę a nie w innym banku.

Czy bank przewiduje jakąś zmianę polityki w tym zakresie?

 

PS Wiecie o tym, że przelanie do innego banku kasy jest dużym ryzykiem, że klient w nowym banku już zostanie na stałe?

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 1 z 6 (6 306 wyświetleń)

Re: Promocje na konto oszczędniościowe

[ Edytowane ]

W naszej ofercie są dostępne różne rozwiązania. Dla obecnych oszczędności możesz skorzystać np. z lokaty terminowej. Obecnie w ofercie mamy dostępną Lokatę terminową Plus 6M, czyli na okres 6 miesięcy, której oprocentowanie wynosi 5% w skali roku.  Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/inwestycje-i-oszczednosci/lokata-terminowa 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (6 264 wyświetleń)

Re: Promocje na konto oszczędniościowe

Tak, wiem, że tym razem daliście również Lokatę z podobnym oprocentowaniem jak OKO, z czego mogą skorzystać obecni klienci.

Złośliwi na sieci piszą, że "klienci wkurzeni" w końcu coś dostali Emotikon: Mrugający

 

Ale mnie chodzi o OKO, które jakąkolwiek ma promocje, zawsze jest dla punktów a) i b), które wymieniłem.

Niech się ING w końcu nad tym produktem (OKO) też zastanowi dla klientów obecnych a zwłaszcza tych wiernych od lat Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 3 z 6 (6 258 wyświetleń)

Re: Promocje na konto oszczędniościowe

Dziękujemy za Twoją opinię. Przyjrzymy się temu 

 

 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 4 z 6 (6 218 wyświetleń)

Re.: Promocje na koncie oszczędniościowym OKO

Ja bym jeszcze dodała od siebie, że kapitalizacja odsetek dopiero na koniec okresu posiadania OKO Bonus również nie jest zachęcająca dla długoletnich klientów. Przykładowo, będąc w takiej sytuacji, kiedy wiem, że w ciągu najbliższych miesięcy czekają mnie większe wydatki i za te 3 miesiące moje saldo nowych środków na pewno nie będzie wyższe niż obecnie, wolałam przerzucić oszczędności do innego banku, który oferuje przy takich promocjach kapitalizację miesięczną, a nie dopiero na koniec okresu.
Jestem z ING już kilkanaście lat i nadal lubię Emotikon: Szczęśliwy ale zaczęłam też korzystać z innych ofert, których jest całe mnóstwo do wyboru, tylko szukać kto da więcej i na jakich warunkach Emotikon: Mrugający Także warto pomyśleć czy czegoś nie zmienić, aby zawalczyć o klienta Emotikon: Szczęśliwy
neta
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
4
16-01-2021
Wiadomość 5 z 6 (6 144 wyświetleń)

Re.: Promocje na koncie oszczędniościowym OKO

Popieram. Banki powinny przede wszystkim walczyć o klienta stałego a nie tylko skupiać się na nowych.

Przypadałby się w końcu taki trend i może ING by przetarł szlaki jako pierwszy Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 6 z 6 (6 125 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy