Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Promocje na koncie oszczędniościowym OKO

[ Edytowane ]

Fajnie, że się u Was coś ruszyło z oprocentowaniem w OKO.

Tylko dlaczego zawsze promocje robicie?

a) dla nowych klientów

b) dla nowych środków.

Zwłaszcza punkt "b", który najmocniej denerwuje stałego klienta. Jaki jest sens trzymania u Was swoich oszczędności, skoro przy każdej promocji (wyższe oprocentowanie) trzeba mieć nowe środki? Przecież to ewidentnie zmusza do zabierania od Was kasy na jakieś inne konto, przelania w czasie promocji i po promocji zaraz zabrać i szukać promocji w innym banku. To chyba powinno zależeć bankowi na tym, aby stały klient trzymał w banku ING swoją kasę a nie w innym banku.

Czy bank przewiduje jakąś zmianę polityki w tym zakresie?

 

PS Wiecie o tym, że przelanie do innego banku kasy jest dużym ryzykiem, że klient w nowym banku już zostanie na stałe?

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 1 z 6 (6 425 wyświetleń)

Re: Promocje na konto oszczędniościowe

[ Edytowane ]

W naszej ofercie są dostępne różne rozwiązania. Dla obecnych oszczędności możesz skorzystać np. z lokaty terminowej. Obecnie w ofercie mamy dostępną Lokatę terminową Plus 6M, czyli na okres 6 miesięcy, której oprocentowanie wynosi 5% w skali roku.  Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/inwestycje-i-oszczednosci/lokata-terminowa 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (6 383 wyświetleń)

Re: Promocje na konto oszczędniościowe

Tak, wiem, że tym razem daliście również Lokatę z podobnym oprocentowaniem jak OKO, z czego mogą skorzystać obecni klienci.

Złośliwi na sieci piszą, że "klienci wkurzeni" w końcu coś dostali Emotikon: Mrugający

 

Ale mnie chodzi o OKO, które jakąkolwiek ma promocje, zawsze jest dla punktów a) i b), które wymieniłem.

Niech się ING w końcu nad tym produktem (OKO) też zastanowi dla klientów obecnych a zwłaszcza tych wiernych od lat Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 3 z 6 (6 377 wyświetleń)

Re: Promocje na konto oszczędniościowe

Dziękujemy za Twoją opinię. Przyjrzymy się temu 

 

 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 4 z 6 (6 337 wyświetleń)

Re.: Promocje na koncie oszczędniościowym OKO

Ja bym jeszcze dodała od siebie, że kapitalizacja odsetek dopiero na koniec okresu posiadania OKO Bonus również nie jest zachęcająca dla długoletnich klientów. Przykładowo, będąc w takiej sytuacji, kiedy wiem, że w ciągu najbliższych miesięcy czekają mnie większe wydatki i za te 3 miesiące moje saldo nowych środków na pewno nie będzie wyższe niż obecnie, wolałam przerzucić oszczędności do innego banku, który oferuje przy takich promocjach kapitalizację miesięczną, a nie dopiero na koniec okresu.
Jestem z ING już kilkanaście lat i nadal lubię Emotikon: Szczęśliwy ale zaczęłam też korzystać z innych ofert, których jest całe mnóstwo do wyboru, tylko szukać kto da więcej i na jakich warunkach Emotikon: Mrugający Także warto pomyśleć czy czegoś nie zmienić, aby zawalczyć o klienta Emotikon: Szczęśliwy
neta
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
4
16-01-2021
Wiadomość 5 z 6 (6 263 wyświetleń)

Re.: Promocje na koncie oszczędniościowym OKO

Popieram. Banki powinny przede wszystkim walczyć o klienta stałego a nie tylko skupiać się na nowych.

Przypadałby się w końcu taki trend i może ING by przetarł szlaki jako pierwszy Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 6 z 6 (6 244 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy