Odpowiedz

OKO z bonusem na start

Dzień dobry,

W regulaminie promocji jest informacja:
"2) spełnią warunki opisane w podpunkcie 2) litera a) albo b):
a) w czasie trwania Oferty jako pierwszą zawarły Umowę o OKO i od 18.08.2022 r. nie
są i nie były posiadaczami / współposiadaczami następujących rachunków w PLN:
Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct,
Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium, Dream Saver,"

Czy jeśli w tym czasie byłem posiadaczem konta: Otwarte Konto Oszczędnościowe BONUS to spełniam powyższe warunki do wypłaty wyższych odsetek? Nie widzę w powyższych "OKO BONUS". Konto bylo już otwarte w czasie otwierania OKO z bonusem na start i zamknięte w czasie istnienia OKO z bonusem na start. W aplikacji widzę odsetki standardowe oraz te wyższe które mają zostać naliczone na koniec 3 miesiecy
Odpowiedz
0 Lajków
Pawel81
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
28-10-2022
Wiadomość 1 z 5 (3 512 wyświetleń)

Re: OKO z bonusem na start

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus dla obecnych klientów i Otwarte Konto Oszczędnościowe z Bonusem na Start, to dwie różne promocje. 
Zamieściłeś tutaj wycinek regulaminu z poprzednich edycji promocji Bonus na Start. Domyślam się, że obecnie korzystasz z oferty oszczędnościowej. Zatem jeśli w Moim ING w zakładce Oszczędności  - Otwarte Konto Oszczędnościowe, w szczegółach tego konta widzisz informację o ofercie Bonus na Start, oznacza to, że Twoje konto w tej promocji uczestniczy. 
Z Twojej wiadomości ciężko mi wywnioskować, z której oferty dokładnie wtedy korzystałeś i z jakiej obecnie korzystasz. Przez Społeczność nie mam podglądu do Twoich danych. 
Dlatego najlepiej jak skontaktujesz się z nami telefonicznie: 32 357 00 69 lub napiszesz na czacie w Moim ING. Sprawdzimy wtedy dla Ciebie szczegóły i przedstawimy dostępne rozwiązania.


 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (3 465 wyświetleń)

Re: OKO z bonusem na start

To może znajdę tutaj odp czy Otwarte Konto Oszczędnościowe BONUS jest traktowane tak samo jak Otwarte Konto Oszczędnościowe. Czy są to 2 inne produkty bo jeśli tak to sprawa jest jasna regulamin z sierpnia wykluczał tylko te konta ujęte powyżej i wg mnie spełniam warunki do wypłaty bonusowych odsetek
Odpowiedz
0 Lajków
Pawel81
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
28-10-2022
Wiadomość 3 z 5 (3 461 wyświetleń)

Re: OKO z bonusem na start

Tak wygląda podgląd ORO
Odpowiedz
0 Lajków
Pawel81
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
28-10-2022
Wiadomość 4 z 5 (3 456 wyświetleń)

Re: OKO z bonusem na start

To są dwa różne konta. W szczegółach konta, na załączonym zdjęciu, masz potwierdzenie, że uczestniczy ono w promocji Bonus na Start. 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (3 396 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy