Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz
Highlighted

właściciel konta i jego pełnomocnik. Czy przelewy mogą przychodzić również na nazwisko pełnomocnika?

Jak w temacie. Chcę udzielić pełnomocnictwo do konta. Moje pytanie brzmi czy przelew (jeśli się zdarzy) może przychodzić na odbiorcę (mojego pełnomocnika), czy nie ma takiej opcji i zawsze musi być wpisane imię i nazwisko posiadacza (Czyli mnie).

pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
penlan
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
14-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (392 wyświetleń)
Highlighted

Re: właściciel konta i jego pełnomocnik. Czy przelewy mogą przychodzić również na nazwisko pełnom...

@penlan Przelew na konto może przychodzić na dane pełnomocnika konta. W Polsce przelewy księgowane są głównie po numerze konta. Jeśli numer będzie prawidłowy, to przelew przyjdzie na konto.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
268
66
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (312 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wkład własny

@MagdalenaD Dziekuje za odpowiedz i dopytam:

Czy w momencie skladania wniosku musze dysponowac wkladem wlasnym w postaci gotowki na koncie jesli przewidywany termin wplaty wkladu wlasnego jest za 6 mie...

27-11-2020
Re: Wkład własny

@MS1 wkład własny wynosi minimum 20% kwoty nabycia nieruchomości lub inwestycji (przy budowie). Nie mogą nim być obligacje skarbowe

27-11-2020
Re: Błąd w dokumentach po decyzji ostatecznej, ile czasu na poprawę?

Dzisiaj w końcu błędy zostały poprawione, wszystko się zgadza, trwało to tydzień. Ale z terminami w placówkach na podpisanie umowy krucho, dopiero na 8 grudnia udało się znaleźć wolny

27-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy