Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

rezygnacja z wyciągów papierowych

Mam pytanie w którym miejscu można zrezygnować z przesyłania do mnie wyciągów papierowych. Posiadałem konto firmowe. Wyciągi nigdy nie przychodziły. Założyłem także ostatni konto Direct osobiste - wyciągi przychodzą na moją skrzynkę pocztową z automatu, a nie chcę ich otrzymywać.

Odpowiedz
0 Lajków
grzegorz_adamus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-03-2020
Wiadomość 1 z 4 (4 592 wyświetleń)

Re: rezygnacja z wyciągów papierowych

@grzegorz_adamus proszę skontaktuj się z nami przez Moje ING (wiadomość, czat) i złóż reklamację. Standardowo dla kont typu Direct nie wysyłamy wyciągów papierowych.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (4 540 wyświetleń)

Re: rezygnacja z wyciągów papierowych

Słabo to wygląda, tydzień czasu czekam na jakąkolwiek odpowiedź - po napisaniu wiadomości wsiąkła chyba w czarną dziurę. Czat nie łączy - nie ma na to szans, próbowałem 10tki razy. NIe chce mi się iść do oddziału....

Odpowiedz
0 Lajków
grzegorz_adamus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-03-2020
Wiadomość 3 z 4 (4 375 wyświetleń)

Re: rezygnacja z wyciągów papierowych

Na wiadomości odpowiadamy w kolejności w jakiej do nas napływają. Zapewniam, że robimy to najszybciej jak jest to możliwe. Faktycznie, w ostatnim czasie ruch na czacie jest wzmożony. Proponuję kontakt z naszą infolinią - 32 357 00 96. Jest czynna w dni robocze od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 16.00

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 330 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy