Odpowiedz

rezygnacja z wyciągów papierowych

Mam pytanie w którym miejscu można zrezygnować z przesyłania do mnie wyciągów papierowych. Posiadałem konto firmowe. Wyciągi nigdy nie przychodziły. Założyłem także ostatni konto Direct osobiste - wyciągi przychodzą na moją skrzynkę pocztową z automatu, a nie chcę ich otrzymywać.

Odpowiedz
0 Lajków
grzegorz_adamus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-03-2020
Wiadomość 1 z 4 (4 537 wyświetleń)

Re: rezygnacja z wyciągów papierowych

@grzegorz_adamus proszę skontaktuj się z nami przez Moje ING (wiadomość, czat) i złóż reklamację. Standardowo dla kont typu Direct nie wysyłamy wyciągów papierowych.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (4 485 wyświetleń)

Re: rezygnacja z wyciągów papierowych

Słabo to wygląda, tydzień czasu czekam na jakąkolwiek odpowiedź - po napisaniu wiadomości wsiąkła chyba w czarną dziurę. Czat nie łączy - nie ma na to szans, próbowałem 10tki razy. NIe chce mi się iść do oddziału....

Odpowiedz
0 Lajków
grzegorz_adamus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-03-2020
Wiadomość 3 z 4 (4 320 wyświetleń)

Re: rezygnacja z wyciągów papierowych

Na wiadomości odpowiadamy w kolejności w jakiej do nas napływają. Zapewniam, że robimy to najszybciej jak jest to możliwe. Faktycznie, w ostatnim czasie ruch na czacie jest wzmożony. Proponuję kontakt z naszą infolinią - 32 357 00 96. Jest czynna w dni robocze od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 16.00

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 275 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy