Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Brak maila podczas zakładania konta przez internet + weryfikacja tożsamości na miejscu.

[ Edytowane ]

Dzień dobry,

1) Czy występuje obecnie jakiś problem z wysyłaniem automatycznym maili z dokumentami podczas zakładania konta w banku przez internet? Maila podaję na 100% dobrego (próbowałem na gmailu i o2.pl)? W formularzu jest podane, że po naciśnięciu przycisku "dalej" otrzyma się wzory umów, regulaminów itp. na maila, a niestety nic takie się nie dzieje. Teraz jedynym wyjściem dla mnie jest skłamanie i zaznaczenie "Potwierdzam, że przed zawarciem Umowy, Bank przekazał mi elektronicznie wzór Umów, Regulaminy, wyciąg z Tabeli Opłat i Prowizji. " po czym nie jest wcale pewne, że na koniec umowa dojdzie na mojego maila skoro regulaminy nie doszły.

2) Czy weryfikacja tożsamości w banku to jedynie pokazanie dowodu osobistego czy trzeba coś podpisywać? Nie byłoby to normalnie problemem, ale w tych szalonych "wirusowych czasach" czym mniej kontaktu z ludźmi, którzy mają kontakt z wieloma klientami dziennie tym lepiej.

3) Czy dowód jest skanowany na miejscu czy jest jedynie sprawdzana zgodność z tym co jest podane w formularzu?

Dziękuję.

 

edit: Automat emailowy zaczął po kilku godzinach chyba działać więc 1) się wyjasniło, dalej aktualne pozostają pytania 2) i 3).

Odpowiedz
0 Lajków
Czlek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
19-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 788 wyświetleń)

Re: Brak maila podczas zakładania konta przez internet + weryfikacja tożsamości na miejscu.

Czlek w oddziale poprosimy Cię o okazanie dokumentu i o złożenie wzoru podpisu. 

Specjalista na miejscu zeskanuje również Twój dowód osobisty. 
Ze względu na obecną sytuację zwracamy szczególną uwagę na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i regularnie dezynfekujemy powierzchnie w placówkach. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
958
196
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 736 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Pozostała kwota kredytu do spłaty

Czy wysokość pozostałej kwoty kredytu hipotecznego do spłaty jest zależna od zmieniającego się co pół roku oprocentowania (Wibor6)? Tzn jesli spodziewam się wzrostu oprocentowania przy kolejnym oblicz...

01-10-2022
Wpłatomat pobrał pieniądze ale brak ich na koncie

Witam wszystkich.
Dziś podczas wpłacania pieniędzy do wpłatomatu urządzenie wyświetliło błąd informujący, że jest uszkodzone. Wydało kartę jednak pieniądze zostały w środku i brak ich na koncie.
Dodam, ...

01-10-2022
Re: sms z banku: Twoja karta jest już zastrzeżona

Napisz proszę do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub zadzwoń na infolinię kart pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy czy ten komunikat dotyczył Twojej karty. Tu nie mamy takiej możliwości

01-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy