Odpowiedz

Zlodziejstwo

Już nie pierwszy raz zdarzyło się,ze raz wybieram pieniądze karta, a zabierają mi 2,50 za wybranie pieniędzy a po kilku minutach kolejne 2,50 za wybranie pieniędzy. Wybieram pieniążki raz, a pobierają podwójnie! Oszustwo, trzeba zmieniać bank
Odpowiedz
0 Lajków
Diana2506
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-05-2018
Wiadomość 1 z 3 (3 936 wyświetleń)

Re: Zlodziejstwo

Chciałabym Ci pomóc, ale tutaj nie mogę sprawdzić sytuacji, którą opisujesz. Proszę, skontaktuj się z nami:

  • po zalogowaniu do usługi internetowej Moje ING - zakładka Wiadomości,
  • telefonicznie pod numerem 32 357 00 69. Infolinia jest czynna całą dobę.

Możesz tez podejść do dowolnego oddziału banku z dokumentem tożsamości. 

Specjalista sprawdzi, dlaczego taka sytuacja miała miejsce i przyjmie odpowiednie zgłoszenie.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 3 (3 926 wyświetleń)

Re.: Zlodziejstwo

Ja mam tak że czasami przychodzą dwa powiadomienia na telefon ale w historii / na wyciągu już jest tylko jeden wpis.
John Doe
Odpowiedz
0 Lajków
Anocs
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
09-12-2015
Wiadomość 3 z 3 (2 919 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy