Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Re.: Zablokowane konto internetowe - brak możliwości używania konta w jakikolwiek sposób

Jakiś powód blokady został podany?

Może chodzi o Urząd Skarbowy. Od jakiegoś czasu coraz częściej słyszę o nagłym zablokowaniu konta w różnych bankach.

Odpowiedz
0 Lajków
Faraon24
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
5
30-12-2019
Wiadomość 11 z 13 (563 wyświetleń)

Re.: Zablokowane konto internetowe - brak możliwości używania konta w jakikolwiek sposób

Ile czekałeś na odblokowanie konta,??oświadczenie wysłane a dalej konto zablokowane
Odpowiedz
0 Lajków
Kinga2011
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
17-08-2024
Wiadomość 12 z 13 (286 wyświetleń)

Re.: Zablokowane konto internetowe - brak możliwości używania konta w jakikolwiek sposób

Też mam taką sytuację zablokowali 800 plus bo brak deklaracji o dochodach.Wyslana deklaracja i dalej zablokowane masakra jakaś
Odpowiedz
0 Lajków
Kinga2011
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
17-08-2024
Wiadomość 13 z 13 (283 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak ing na Tarchominie / Białołęce

Dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Chcialam wypłacić gotówkę z bankomatu w Galerii Polnocnej, a tam informacja, że placówka zamknięta. Sprawdzam mapę, gdzie znajdę najbliższy oddział / banko...

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

to jest ciekawy paradoks, błąd banku oznacza coś lepszego. Piękny przykład zmarnowanych pieniędzy.

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wczoraj przez moment pojawił się stary wygląd aplikacji… myślałem że w końcu doczekalismy się dobrej zmiany i powrotu do większej przejrzystości, mniejszej ilości reklam i generalnie mniejszej ilości ...

14-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy