Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Wyciąg z banku w języku angielskim

Witam.

Potrzebuję do aplikacji o wizę wyciąg z banku z ostatnich 3 miesięcy w języku angielskim. Czy jest możliwość otrzymania takiego w banku?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
strczwsk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
23-09-2016
Wiadomość 1 z 9 (26 240 wyświetleń)

Re.: Wyciąg z banku w języku angielskim

Niestety w chciwli obecnej nie mamy możliwości wygenerowania wyciagu bankowego w języku angielskim. Po zmianie języka przed zalogowaniem jest mozliwość wygenerowania dokumentu w jęzuku angielskim Certification on holding an account (Zaświadczenie o posiadaniu konta).

 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 9 (26 172 wyświetleń)

Re.: Wyciąg z banku w języku angielskim

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Niestety nie potrafię tego znaleźć. Gdzie konkretnie znajduje się ta opcja?

Odpowiedz
0 Lajków
strczwsk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
23-09-2016
Wiadomość 3 z 9 (26 105 wyświetleń)

Re.: Wyciąg z banku w języku angielskim

Wyciągi w j. angielskim możesz pobrać z ING BankOnLine wybierając zakładkę History / Statements. Dodatkowo w usłudze Moje ING możesz pobrać zaświadczenie o posiadanym rachunku w j. angielskim wybierając Data and settings/ My documents/ Generate certificates.

 

 

 

 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 4 z 9 (26 076 wyświetleń)

Re.: Wyciąg z banku w języku angielskim

Hej. Dzięki za odzew! Zaświadczenie udało mi się pobrać. Ale niestety wyciągi pobierają się w języku polskim Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
strczwsk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
23-09-2016
Wiadomość 5 z 9 (26 073 wyświetleń)

Re.: Wyciąg z banku w języku angielskim

Wyciąg w języku angielskim możesz pobrać logując się do poprzedniej wersji bankowości internetowej ING BankOnLine. Przed zalogowaniem zmień język strony na angielski (EN w prawym, górnym rogu strony logowania).

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 6 z 9 (26 039 wyświetleń)

Re.: Wyciąg z banku w języku angielskim

Dzięki ! Faktycznie, trzeba przejść na starą wersję. Szkoda, że musiałam zapłacić 250 zł za tłumaczenie ponieważ nikt w banku ani na infolinii nie był w stanie mi pomóc.. No cóż, w każdym razie dziękuję za pomoc!

Odpowiedz
0 Lajków
strczwsk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
23-09-2016
Wiadomość 7 z 9 (26 026 wyświetleń)

Re.: Wyciąg z banku w języku angielskim

Witam.

Czy ten sposób jest nadal aktualny? Czy more sciągnąć wyciąg przez bank online w wersji angielskiej?
Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
AndrzejTao
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-12-2020
Wiadomość 8 z 9 (13 801 wyświetleń)

Re: Re.: Wyciąg z banku w języku angielskim

@AndrzejTao Wyciąg w języku angielskim możesz pobrać po zmianie języka na język angielski. Wystarczy, że na dole strony klikniesz w English. Po zmianie języka kliknij w zakładkę History / Statements.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 9 z 9 (13 710 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy