Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Promocja załóż konto i odbierz 100

Regulamin ustala, że osoby podlegające promocyjnym warunkom nie były w ustalonym terminie - posiadaczami ani współposiadaczami Konta z Lwem: Direct.
Mam pytanie status osoby nie będącej właścicielem konta (Direct), a mające uprawnienia do karty płatniczy przypisanej do tego konta. Inaczej, prościej np. mąż jest właścicielem konta direct, a na żonę jest wystawiona karta płatnicza Emotikon: Mrugający W zakładce karty płatnicze po logowaniu do ingonline, nie jest rozpoznany status takiej osoby? Czy jest posiadaczem czy współwłaścicielem? Czy może inaczej jest definiowana.
Czy takie szczegółowe informacje można otrzymać tylko osobiście w okienku w banku?

Ostatecznie pytanie zmierza, czy żona spełnia warunki promocji i założyć konto.

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
DamianJan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
27-01-2016
Wiadomość 1 z 6 (12 066 wyświetleń)

Re.: Promocja załóż konto i odbierz 100

Do konta Direct nie można ustanowić współposiadacza. Jeżeli pełnomocnik do konta Direct będzie chciał założyć swoje konto, to może skorzystać z promocji „100 zł za otwarcie Konta”. Ważne, żeby były spełnione wszystkie warunki promocji.

 

Jeżeli żona jest pełnomocnikiem i ma swoją usługę internetową, to może sprawdzić swoje uprawnienia. Po zalogowaniu trzeba wejść w Rachunki -> przy danym koncie Opcje -> Szczegóły -> Typ własności.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (12 001 wyświetleń)

Re.: Promocja załóż konto i odbierz 100


MonikaC pisze:

Do konta Direct nie można ustanowić współposiadacza. Jeżeli pełnomocnik do konta Direct będzie chciał założyć swoje konto, to może skorzystać z promocji „100 zł za otwarcie Konta”. Ważne, żeby były spełnione wszystkie warunki promocji.

Pani Moniko kiedy coś na zachętę dla stałych posiadaczy kont osobistych? Dla nowego klienta jest wszystko, a co z resztą? Zapomina się ostatnio o dotychczasowych klientach, a pewnie każy też chętnie chciałby jakieś 100 złotych bonusu.

Odpowiedz
0 Lajków
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 3 z 6 (11 982 wyświetleń)

Re.: Promocja załóż konto i odbierz 100

Dziękuje za odpowiedź. Niestety pojawił prawdziwy problem o czym w nowym wątku.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianJan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
27-01-2016
Wiadomość 4 z 6 (11 928 wyświetleń)

Re.: Promocja załóż konto i odbierz 100


Ernest pisze:

MonikaC pisze:

Do konta Direct nie można ustanowić współposiadacza. Jeżeli pełnomocnik do konta Direct będzie chciał założyć swoje konto, to może skorzystać z promocji „100 zł za otwarcie Konta”. Ważne, żeby były spełnione wszystkie warunki promocji.

Pani Moniko kiedy coś na zachętę dla stałych posiadaczy kont osobistych? Dla nowego klienta jest wszystko, a co z resztą? Zapomina się ostatnio o dotychczasowych klientach, a pewnie każy też chętnie chciałby jakieś 100 złotych bonusu.


Każdy klient jest dla nas ważny. Dzięki za sugestię. Postaramy się w przyszłości przygotować więcej promocji dla stałych klientów.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 5 z 6 (11 921 wyświetleń)

Re.: Promocja załóż konto i odbierz 100

Ubawil mnie dzisaij SMS o polecaniu kont, i co mam powiedziec osobie ze musi placic haracz za wyplaty z obcych bankomatow, a nie chwila Raz moze za darmo, jak w swoim ma za darmo wszystkie. Wystarczy ze spelni warunek miesiecznych oplat karta. Oj ING juz sie za rozsylanie zartow bierzecie tez.
Nie liczą się już Ludzie
Odpowiedz
0 Lajków
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 6 z 6 (11 019 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy