Odpowiedz

Problem z otwarciem konta ...

Kilka lat temu byłem klientem banku. Posiadałem zwykły rachunek bankowy. Ze względu na fakt, iż kilka lat byłem za granica i nie korzystałem z konta, konto zostało mi zamknięte w lutym tego roku. Próbowałem otworzyć nowe konto poprzez stronę www niestety wyskoczył mi komunikat, że w celu otwarcia konta muszę udać się do placówki banku. Wiec udałem sie do Banku, jednak Pani również nie umiała mi pomoc ani powiedzieć dlaczego nie mogę otworzyć ponownie konta. Zaaktualizowała moje dane, spróbowała otworzyć je jednak bezskutecznie. Czytałem na forum coś o pełomocnictwie na innym koncie. Mailem takie u żony na koncie, usunołem je również ale w dalszym ciagu nie moge zalożyć konta w Banku. Czy ktoś może coś poradzić? Czy zostaje zalożenie konta w innym banku czy jest może jakiś sposób na rozwiazanie tego problemu?

 

Z góry dziekuje za odpowiedz.

Odpowiedz
0 Lajków
seebaastek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-08-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 159 wyświetleń)

Re: Problem z otwarciem konta ...

Przykro mi, że taka sytuacja ma obecnie miejsce. Jednak proszę skontaktuj się z nami telefonicznie (32 357 00 69) i przyjmiemy zgłoszenie reklamacyjne. Sprawdzimy indywidualnie Twoją sprawę i znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Bardzo chcielibyśmy, żebyś został naszym nowym klientem Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 112 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy