10-09-2018 20:04
W dniu 06.09.2018 została mi założona blokada konta przez komornika. Mam pytanie odnośnie tego po ilu dniach bank przesyła zablokowaną kwotę na konto komornika bo słyszałem iż jest to 7 dni. Rozmawiałem też wczoraj z komornikiem odnośnie kwestii zdjęcia blokady i jeśli wpłacę do nich cześć długu to komornik ową blokadę zdejmie lecz nie wiadomo czy Państwo nie przekażą kwoty zablokowanej na ich konto. Jak wygląda taka kwestia ? jeśli w ciągu tych 7 dni dogadam się z komornikiem i on wyśle prośbę o zdjęcie blokady czy państwo te środki zostawicie czy przekażecie je do komornika ?
13-09-2018 11:27
Od 9 lipca zmieniły się przepisy dotyczące obsługi zajęć egzekucyjnych. Spłaty przelewamy na konto wskazanego organu egzekucyjnego po upływie 7 dni od daty wpływu zajęcia do banku.
Jeżeli w tym czasie dostaniemy pismo o umorzeniu zajęcia to odblokujemy pieniądze.
Żebyśmy mogli szczegółowo sprawdzić i przeanalizować Twoją sytuację proszę Cię o kontakt z naszymi specjalistami telefonicznie pod numerem 32 37 00 69. Możesz również napisać do nas w Moim ING.
Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego
... 13-02-2026Dzień dobry,
Moje pytanie: Chciałbym wziąć kredyt na pierwsze mieszkanie, mam 20% wkład własny, niestety brakuje mi niewiele zdolności kredytowej (40k) do wymarzonego miejsca. Czy jest możliwość wzięci
... 13-02-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |