Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Konto walutowe z większą ilością walut

Macie świetne konta walutowe. Ale dlaczego tylko w 3 walutach?

Dlaczego nie ma CHF albo coś bardziej egzotycznego jak JPY (jeny japońskie), korona szwedzka (SEK) czy korona norweska (NOK)?

Oczywiście z tym japońskimi jenami trochę przegiąłem Emotikon: Mrugający ale korony ze krajów skandynawskich, gdzie wielu ludzi pracuje - by się przydały.

Ale żeby nie mieć w ogóle franka szwajcarskiego, to już w ogóle wielki minus? ING ma źle skojarzenia z kredytami w CHF czy z jakiego powodu o tej walucie całkowicie zapomniał? Emotikon: Mrugający

Jest ogromna inflacja, ludzie szukają różnych sposobów na ich ograniczenia. Jednym z nich jest właśnie zakup obcej waluty - i niestety w ING nie ma możliwości zakupy CHF....

Czy przewidujecie (macie w planach) poszerzyć ilość walut w Waszym świetnym produkcie "Konta walutowe"?

viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (9 947 wyświetleń)

Re: Konto walutowe z większą ilością walut

Dziękujemy za sugestię, na ten moment nie planujemy rozszerzenia oferty o inne waluty.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
154
31
02-09-2021
Wiadomość 2 z 4 (9 895 wyświetleń)

A przydałoby się, zwłaszcza gdy konkurencja zaczyna coraz częściej mięć więcej niż tylko 3 waluty. Chociażby poszerzenie o franka szwajcarskiego czy waluty skandynawskie.

viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 3 z 4 (9 890 wyświetleń)

No i jest to nie dobrym rozwiązaniem potrzeb klientów banka ING. Dlatego żeby mieć konto we frankach CHF musiałem otworzyć konto w innym banku. Chociaż wolałbym mieć wszystkie konta walutowe w ING banku Sląskim. Ale niestety nie chcecie Państwo wychodzić naprzeciw potrzebom klientów banku. Szkoda.

Odpowiedz
0 Lajków
ruslanabdulla
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
20-10-2017
Wiadomość 4 z 4 (8 273 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

25-05-2024
Re.: Cashback BLIKIEM

Zapłacić blikiem mogłeś. Co do cashbacku blikiem - ING stoi w miejscu i nie oferuje tej funkcji.

24-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy