Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Konto walutowe z większą ilością walut

Macie świetne konta walutowe. Ale dlaczego tylko w 3 walutach?

Dlaczego nie ma CHF albo coś bardziej egzotycznego jak JPY (jeny japońskie), korona szwedzka (SEK) czy korona norweska (NOK)?

Oczywiście z tym japońskimi jenami trochę przegiąłem Emotikon: Mrugający ale korony ze krajów skandynawskich, gdzie wielu ludzi pracuje - by się przydały.

Ale żeby nie mieć w ogóle franka szwajcarskiego, to już w ogóle wielki minus? ING ma źle skojarzenia z kredytami w CHF czy z jakiego powodu o tej walucie całkowicie zapomniał? Emotikon: Mrugający

Jest ogromna inflacja, ludzie szukają różnych sposobów na ich ograniczenia. Jednym z nich jest właśnie zakup obcej waluty - i niestety w ING nie ma możliwości zakupy CHF....

Czy przewidujecie (macie w planach) poszerzyć ilość walut w Waszym świetnym produkcie "Konta walutowe"?

viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (9 125 wyświetleń)

Re: Konto walutowe z większą ilością walut

Dziękujemy za sugestię, na ten moment nie planujemy rozszerzenia oferty o inne waluty.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
146
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 4 (9 073 wyświetleń)

Re: Konto walutowe z większą ilością walut

A przydałoby się, zwłaszcza gdy konkurencja zaczyna coraz częściej mięć więcej niż tylko 3 waluty. Chociażby poszerzenie o franka szwajcarskiego czy waluty skandynawskie.

viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 3 z 4 (9 068 wyświetleń)

Re: Konto walutowe z większą ilością walut

No i jest to nie dobrym rozwiązaniem potrzeb klientów banka ING. Dlatego żeby mieć konto we frankach CHF musiałem otworzyć konto w innym banku. Chociaż wolałbym mieć wszystkie konta walutowe w ING banku Sląskim. Ale niestety nie chcecie Państwo wychodzić naprzeciw potrzebom klientów banku. Szkoda.

Odpowiedz
0 Lajków
ruslanabdulla
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
20-10-2017
Wiadomość 4 z 4 (7 451 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy