Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Konto mobi-direct brak przelewu ekspresowego

Witam!
Posiadam konto mobi-direct 18-26. Chciałem wykonać przelew ekspresowy w systemie Express ELIXIR, BlueCash, za który według tabeli prowizji i opłat mam zapłacić 5 zł. ale problem jest taki, że w momencie zaznaczania takowej opcji pojawia się komunikat "Błąd:Wybrany tryb realizacji jest niedostępny. Wybierz inny"

Stąd moje pytanie: czy to chwilowy problem czy po prostu posiadając konto mobi nie mogę robić przelewów ekspresowych. 

Odpowiedz
0 Lajków
Sunwolf
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
07-06-2020
Wiadomość 1 z 3 (7 403 wyświetleń)

Re.: Konto mobi-direct brak przelewu ekspresowego

Temat został rozwiązany. Do zamknięcia.

Przepraszam za kłopot. 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Sunwolf
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
07-06-2020
Wiadomość 2 z 3 (7 370 wyświetleń)

Re: Re.: Konto mobi-direct brak przelewu ekspresowego

Cieszę się, że udało Ci się wyjaśnić ten temat. Jeżeli widzisz komunikat, który przytoczyłeś, to wszystko wskazuje na to, że bank odbiorcy w tym czasie nie obsługuje tych przelewów lub nie należy do tej usługi. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 3 z 3 (7 353 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy