24-05-2019 11:42
Nie moge zrozumieć dlaczego konto internetowe Direct nie ma opcji zarządzania powiadomieniami SMS - i dlaczego mając takie konto trzeba iść do odddziału aby zmienić czy deaktywować usługe - jest to porażka dla tego typu konta - które powinno być całkowicie zarządzalne zdalnie.
Da się to jakoś zdeaktywować/wyłączyć zdalnie ?
25-05-2019 12:07 | Edytowano: 25-05-2019 12:12
Zamykamy serwis Halo Śląski, który jest powiązany z serwisem SMS. Dlatego nie przenieśliśmy serwisu SMS do Mojego ING. Z powiadomień sms możesz zrezygnować przez Halo Śląski pod numerem 800 10 20 30, 32 205 44 43 (po podaniu swojego numeru klienta Halo Śląski oraz kodu PIN) lub w oddziale na podstawie swojego dowodu osobistego.
Stawiamy na powiadomienia PUSH w aplikacji mobilnej. Możesz je włączyć w Moim ING mobile w Dane i ustawienia/Aplikacja mobilna/Powiadomienia PUSH/Zarządzaj. Tam będziesz mógł wybrać, do jakich kont i kart chciałbyś mieć powiadomienia o wpływach i obciążeniach. Ważne, żebyś powiadomienia włączył również w ustawieniach swojego telefonu. Jeżeli będziesz miał dostęp do internetu, to po transakcji dostaniesz powiadomienie.
25-05-2019 23:13
@MonikaC: Rozumiem, że stawiacie na powiadomienia PUSH. Ale kompletnie nie rozumiem braku możliwości ich personalizacji przez użytkownika. Bez tego jest to po prostu zwykły spam.
Obecnie nie pracujemy nad udostępnieniem takiej funkcji, natomiast Twój głos przekazałam do odpowiedniej jednostki w banku ![]()
Proponuję dodanie w aplikacji ING opcję ręcznego odświeżania salda np. poprzez przeciągnięcie ekranu z góry na dół albo kliknięcie ikony. Teraz żeby sprawdzić aktualne saldo trzeba całkiem wyjść z apl
... 14-08-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |