Odpowiedz

Komornik a dwa konta

Założyłam drugie konto przez aplikację. Na pierwszym mam zajęcie komornicze, czy automatycznie środki wolne do dyspozycji przechodzą mi na drugie konto? Przykładowo na pierwszym wolne środki które mi pozostały to 500 zł czy na drugim koncie również mam 500 i jeśli wpłacę na drugie konto np 100 zł to na pierwszym zostanie mi 400zl do wykorzystania?
Odpowiedz
0 Lajków
Majamyjka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (3 740 wyświetleń)

Re: Komornik a dwa konta

Kwota wolna dotyczy wszystkich kont, na których jest zajęcie komornicze. Jeśi wydasz pieniądze np. z konta oszczędnościowego, pomniejszy to dostępną kwotę wolną. Tak samo działa to przy kontach bieżących. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 688 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wyższy szczebel decyzyjny

Zapomniałam dodać, ze kredyt wynosi ponad 500 tysięcy. Wkład własny mamy więcej niż 20%.

18-10-2024
Wyższy szczebel decyzyjny

Witam. Wniosek o kredyt złożony 21.08.2024r. Decyzje wstępna mieliśmy od razu pozytywna. ING w trakcie weryfikacji wymagało różnych dokumentów, ok rozumiem to każdy bank ma inne wymagania. Ale skoro w...

18-10-2024
Re: Dyspozycja wkładem na wypadek śmierci

1. Ponieważ aktualnie tak to u nas wygląda. Nie mamy dyspozycji na przyszłe założone rachunki - dziękujemy za opinię.

2 i 5. Złożone dyspozycje są widoczne w bankowości internetowej i aplikacji mobiln

...

18-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy