Odpowiedz

Zajęcie rachunku bankowego

Witam. Na konto bankowe w kwietniu wpłynęły alimenty 750 mam wyrok sądu. 300zl prezent od dziadków dla syna oraz 600zl na święta dla dziecka. Co razem daje 1650. Bank zablokowal mu część wpłat i mogłam wypłacić 1100zl. Nie mogę zrealizować reszty wypłaty mimo że nie przekroczyłam kwoty wolnej. Co mam zrobić. Zajęcie tzn komornika mam już kilka lat i do tej pory nie było problemów
Odpowiedz
0 Lajków
justyna834
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-04-2020
Wiadomość 1 z 3 (1 607 wyświetleń)

Re.: Zajęcie rachunku bankowego

Wg banku przekroczyłam kwotę wolna jakim cudem?
Odpowiedz
0 Lajków
justyna834
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-04-2020
Wiadomość 2 z 3 (1 605 wyświetleń)

Re: Re.: Zajęcie rachunku bankowego

@justyna834 niestety nie mamy wglądu w historie Twojego konta, a tylko tak możemy cokolwiek potwierdzić. Taka sytuacja jest jednak możliwa, gdy na Twoim rachunku pozostały pieniądze z poprzedniego miesiąca. Bo wchodzą one również do kwoty wolnej nowego miesiąca. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (1 550 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy