Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Jeden smartfon, dwa konta, dwa numery

Witam.

Mam w jednym smartfonie (android) dwie karty sim. Prywatną i firmową. Mam też aplikacje ING mobile z kontem osobistym jak i firmowym (działalność jednoosobowa)

 

Mogę przyjmować BLIK na telefon ale tylko do konta osobistego na numer prywatny.

Czy da się zrobić żeby drugi numer (firmowy) był powiązany z kontem bankowym firmowym żeby dało się przyjmować płatności BLIK na numer firmowy??

Odpowiedz
0 Lajków
WiktorH
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-04-2022
Wiadomość 1 z 2 (3 875 wyświetleń)

Re: Jeden smartfon, dwa konta, dwa numery

Jeżeli masz konto firmowe i osobiste pod jednym loginem, to musisz zdecydować, które konto podepniesz do otrzymywania przelewów na telefon BLIK (możesz zmienić numer telefonu w dowolnym momencie w ustawieniach BLIKa). Gdybyś miał konto osobiste i firmowe dla jednoosobowej działalności gospodarczej przypięte do dwóch różnych loginów oraz dwa telefony, to wtedy możesz do dwóch różnych telefonów przypisać swoje odrębne loginy i dla nich ustawić odrębne numery telefonów do otrzymywania przelewów na telefon BLIK. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 816 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy