Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Jeden smartfon, dwa konta, dwa numery

Witam.

Mam w jednym smartfonie (android) dwie karty sim. Prywatną i firmową. Mam też aplikacje ING mobile z kontem osobistym jak i firmowym (działalność jednoosobowa)

 

Mogę przyjmować BLIK na telefon ale tylko do konta osobistego na numer prywatny.

Czy da się zrobić żeby drugi numer (firmowy) był powiązany z kontem bankowym firmowym żeby dało się przyjmować płatności BLIK na numer firmowy??

Odpowiedz
0 Lajków
WiktorH
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-04-2022
Wiadomość 1 z 2 (926 wyświetleń)

Re: Jeden smartfon, dwa konta, dwa numery

Jeżeli masz konto firmowe i osobiste pod jednym loginem, to musisz zdecydować, które konto podepniesz do otrzymywania przelewów na telefon BLIK (możesz zmienić numer telefonu w dowolnym momencie w ustawieniach BLIKa). Gdybyś miał konto osobiste i firmowe dla jednoosobowej działalności gospodarczej przypięte do dwóch różnych loginów oraz dwa telefony, to wtedy możesz do dwóch różnych telefonów przypisać swoje odrębne loginy i dla nich ustawić odrębne numery telefonów do otrzymywania przelewów na telefon BLIK. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
674
214
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (867 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Okres prowadzenia działalności gospodarczej a kredyt gotówkowy

Do złożenia wniosku o kredyt gotówkowy dla osoby prywatnej przy dochodzie z działalności gospodarczej minimalnym okresem, jaki bierzemy pod uwagę przy tym wniosku to 2 lata prowadzenia działalności go

...

27-06-2022
Aneks o skrócenie okresu kredytowania

Hej,

Próbuję znaleźć informację, w jakim czasie od podpisania w oddziale aneksu skracającego okres kredytowania zobaczę faktyczną zmianę w okresie kredytowania w aplikacji. Nie dopytałam podczas wizyty...

27-06-2022
ING Księgowość a Nowy Ład 2.0

Dzień dobry,

 

jak będzie wyglądała możliwość odliczenia składki zdrowotnej od dochodu w systemie (w przypadku rozliczania się podatkiem liniowym)?

 

Co w przypadku jeśli część składki zdrowotnej (prognoz

...

27-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy