Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

6 listopada z mojego posta moderator MonikaC bezpodstawnie i bezzasadnie usunęła link do zamieszczonej w nim opinii prawnej ze strony firmowanej m.in. przez prof. UAM adw. dr hab. Elżbietę Hryniewicz-Lach w sprawie blokady środków na rachunku bankowym... pomimo moich protestów link został przywrócony dopiero 28 listopada, zapewne po to, by już nikt o nim nie pamiętał i do treści pod nim zawartych nie powracał, bo jakie inne wytłumaczenie być może?

 

tak więc ku sprawiedliwości dziejowej Kot pokazuje język oraz ku wiecznej rzeczy pamiątce i ze szczególnymi "pozdrowieniami" dla błyskotliwego moderatora link ponawiam, bo wiedzy nigdy za wiele:

 

https://www.filipiakbabicz.com/przestepstwa-w-biznesie/2020/07/02/blokada-srodkow-na-rachunku-bankow...

mmer
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
36
26-11-2020
Wiadomość 71 z 124 (15 993 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Uwag dziś po mimo wysłania wszelkich dokumentów jakie wymagał bank zostało zablokowane konto mojej żony. Jesteśmy bez dostępu do pieniędzy.

 

27078_38
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
4
13-12-2022
Wiadomość 72 z 124 (15 800 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

zgodnie z art.133 prawa bankowego bezpieczeństwo Twoich środków a także prawidłowe stosowanie przepisów pozostaje w nadzorze Komisji Nadzoru Finansowego i w moim przekonaniu tam musisz zwrócić się z prośbą o interwencję, jeżeli - jak twierdzisz - przekazano bankowi wszystkie wymagane dokumenty ergo wszelka dalsza dyskusja z bankiem traci sens...

 

 - elektroniczna skrzynka podawcza KNF -> https://www.knf.gov.pl/o_nas/Elektroniczna_Skrzynka_Podawcza

 - infolinia KNF -> tel. +48 (22) 262-58-00  e-mail: knf@knf.gov.pl 

 - więcej o sposobach przyjmowania przez KNF informacji o nieprawidłowościach -> https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/sposob_przyjmowania_informacji_nieprawidlowosci 

 

wysyłam Ci to także na PW, ponieważ tutaj niektóre linki mają tendencję do znikania...

mmer
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
36
26-11-2020
Wiadomość 73 z 124 (15 654 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

no proszę - napisałem posta i ten był znikł... co za dziwne zbiegi okoliczności mnie prześladują.... zatem powtarzam i ostrzegam, że będę tak czynił at mortem defecatem...

 

zgodnie z art.133 prawa bankowego bezpieczeństwo Twoich środków a także prawidłowe stosowanie przepisów pozostaje w nadzorze Komisji Nadzoru Finansowego i w moim przekonaniu tam musisz zwrócić się z prośbą o interwencję, jeżeli - jak twierdzisz - przekazano bankowi wszystkie wymagane dokumenty ergo wszelka dalsza dyskusja z bankiem traci sens...

 

 - elektroniczna skrzynka podawcza KNF -> https://www.knf.gov.pl/o_nas/Elektroniczna_Skrzynka_Podawcza

 - infolinia KNF -> tel. +48 (22) 262-58-00  e-mail: knf@knf.gov.pl 

 - więcej o sposobach przyjmowania przez KNF informacji o nieprawidłowościach -> https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/sposob_przyjmowania_informacji_nieprawidlowosci 

mmer
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
36
26-11-2020
Wiadomość 74 z 124 (15 654 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

 

Jestem po rozmowie z Rzecznikiem Finansowym. W moim przypadku zajmie się sprawa po rozpatrzeniu reklamacji przez bank. Z tego co RZF mówi nie mają podstaw do blokowania konta. Dziś jeśli nie odblokują konta idę zamykać wszystkie konta które mam w ing do 12 lat. Prowadzę konta firmowe indywidualne. Nie odpuszczę tego jeśli będzie trzeba nagłośnie sprawę w TV.

 

27078_38
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
4
13-12-2022
Wiadomość 75 z 124 (15 623 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Kolejna ofiara blokowania konta w ING to ja. Bank z dnia na dzień zablokował mi dosłownie wszystko. Konta również zamknąć się nie da. Powód: Nie możemy zastosować środków bezpieczeństwa finansowego, wynikających z przepisów prawa.
Margot2022
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
4
15-12-2022
Wiadomość 76 z 124 (15 588 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Margot2022
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
4
15-12-2022
Wiadomość 77 z 124 (15 579 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Margot2022
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
4
15-12-2022
Wiadomość 78 z 124 (15 578 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Następna kara to 22 mln. Z kogoś pieniążki trzeba ściągnąć, czyt. zablokować Klientom ich środki na poczet spłaty kar. Teraz to tych kar powinny dojść kolejne kary za blokowanie dostępu do kont bankowych.
Odpowiedz
0 Lajków
Margot2022
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
4
15-12-2022
Wiadomość 79 z 124 (15 576 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

ta kara czy te kary to pokłosie afery z praniem brudnych pieniędzy w polskim ING przez rosyjskich i ukraińskich oligarchów /podejrzewam, że chodziło o możliwość obracania nielegalnymi środkami na rynkach zachodnich, kiedy przyjdzie im uciekać/...

efekt jest taki, że ING BŚ pragnie się teraz wykazać nadgorliwością i uderza w krajowych klientów - drobnych ciułaczy podczas gdy pranie brudnych pieniędzy dotyczy rekinów i to raczej spoza Polski... mam jedynie nadzieję, że wszyscy poszkodowani będą nagłaśniali swoje problemy oraz bombardowali nadzór bankowy...

 

dla zainteresowanych - szukajcie fraz związanych z nazwą holenderskiego miasta Nieuwegein, spółki w nim działającej Schildershoven Finance B.V. w zestawieniu z ING BŚ... linków nie wstawiam, żeby nie dawać pretekstu moderacji...

mmer
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
36
26-11-2020
Wiadomość 80 z 124 (15 517 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy