Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

6 listopada z mojego posta moderator MonikaC bezpodstawnie i bezzasadnie usunęła link do zamieszczonej w nim opinii prawnej ze strony firmowanej m.in. przez prof. UAM adw. dr hab. Elżbietę Hryniewicz-Lach w sprawie blokady środków na rachunku bankowym... pomimo moich protestów link został przywrócony dopiero 28 listopada, zapewne po to, by już nikt o nim nie pamiętał i do treści pod nim zawartych nie powracał, bo jakie inne wytłumaczenie być może?

 

tak więc ku sprawiedliwości dziejowej Kot pokazuje język oraz ku wiecznej rzeczy pamiątce i ze szczególnymi "pozdrowieniami" dla błyskotliwego moderatora link ponawiam, bo wiedzy nigdy za wiele:

 

https://www.filipiakbabicz.com/przestepstwa-w-biznesie/2020/07/02/blokada-srodkow-na-rachunku-bankow...

mmer
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
36
26-11-2020
Wiadomość 71 z 124 (16 531 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Uwag dziś po mimo wysłania wszelkich dokumentów jakie wymagał bank zostało zablokowane konto mojej żony. Jesteśmy bez dostępu do pieniędzy.

 

27078_38
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
4
13-12-2022
Wiadomość 72 z 124 (16 338 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

zgodnie z art.133 prawa bankowego bezpieczeństwo Twoich środków a także prawidłowe stosowanie przepisów pozostaje w nadzorze Komisji Nadzoru Finansowego i w moim przekonaniu tam musisz zwrócić się z prośbą o interwencję, jeżeli - jak twierdzisz - przekazano bankowi wszystkie wymagane dokumenty ergo wszelka dalsza dyskusja z bankiem traci sens...

 

 - elektroniczna skrzynka podawcza KNF -> https://www.knf.gov.pl/o_nas/Elektroniczna_Skrzynka_Podawcza

 - infolinia KNF -> tel. +48 (22) 262-58-00  e-mail: knf@knf.gov.pl 

 - więcej o sposobach przyjmowania przez KNF informacji o nieprawidłowościach -> https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/sposob_przyjmowania_informacji_nieprawidlowosci 

 

wysyłam Ci to także na PW, ponieważ tutaj niektóre linki mają tendencję do znikania...

mmer
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
36
26-11-2020
Wiadomość 73 z 124 (16 192 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

no proszę - napisałem posta i ten był znikł... co za dziwne zbiegi okoliczności mnie prześladują.... zatem powtarzam i ostrzegam, że będę tak czynił at mortem defecatem...

 

zgodnie z art.133 prawa bankowego bezpieczeństwo Twoich środków a także prawidłowe stosowanie przepisów pozostaje w nadzorze Komisji Nadzoru Finansowego i w moim przekonaniu tam musisz zwrócić się z prośbą o interwencję, jeżeli - jak twierdzisz - przekazano bankowi wszystkie wymagane dokumenty ergo wszelka dalsza dyskusja z bankiem traci sens...

 

 - elektroniczna skrzynka podawcza KNF -> https://www.knf.gov.pl/o_nas/Elektroniczna_Skrzynka_Podawcza

 - infolinia KNF -> tel. +48 (22) 262-58-00  e-mail: knf@knf.gov.pl 

 - więcej o sposobach przyjmowania przez KNF informacji o nieprawidłowościach -> https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/sposob_przyjmowania_informacji_nieprawidlowosci 

mmer
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
36
26-11-2020
Wiadomość 74 z 124 (16 192 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

 

Jestem po rozmowie z Rzecznikiem Finansowym. W moim przypadku zajmie się sprawa po rozpatrzeniu reklamacji przez bank. Z tego co RZF mówi nie mają podstaw do blokowania konta. Dziś jeśli nie odblokują konta idę zamykać wszystkie konta które mam w ing do 12 lat. Prowadzę konta firmowe indywidualne. Nie odpuszczę tego jeśli będzie trzeba nagłośnie sprawę w TV.

 

27078_38
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
4
13-12-2022
Wiadomość 75 z 124 (16 161 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Kolejna ofiara blokowania konta w ING to ja. Bank z dnia na dzień zablokował mi dosłownie wszystko. Konta również zamknąć się nie da. Powód: Nie możemy zastosować środków bezpieczeństwa finansowego, wynikających z przepisów prawa.
Margot2022
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
4
15-12-2022
Wiadomość 76 z 124 (16 126 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Margot2022
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
4
15-12-2022
Wiadomość 77 z 124 (16 117 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Margot2022
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
4
15-12-2022
Wiadomość 78 z 124 (16 116 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Następna kara to 22 mln. Z kogoś pieniążki trzeba ściągnąć, czyt. zablokować Klientom ich środki na poczet spłaty kar. Teraz to tych kar powinny dojść kolejne kary za blokowanie dostępu do kont bankowych.
Odpowiedz
0 Lajków
Margot2022
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
4
15-12-2022
Wiadomość 79 z 124 (16 114 wyświetleń)

Re: Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

ta kara czy te kary to pokłosie afery z praniem brudnych pieniędzy w polskim ING przez rosyjskich i ukraińskich oligarchów /podejrzewam, że chodziło o możliwość obracania nielegalnymi środkami na rynkach zachodnich, kiedy przyjdzie im uciekać/...

efekt jest taki, że ING BŚ pragnie się teraz wykazać nadgorliwością i uderza w krajowych klientów - drobnych ciułaczy podczas gdy pranie brudnych pieniędzy dotyczy rekinów i to raczej spoza Polski... mam jedynie nadzieję, że wszyscy poszkodowani będą nagłaśniali swoje problemy oraz bombardowali nadzór bankowy...

 

dla zainteresowanych - szukajcie fraz związanych z nazwą holenderskiego miasta Nieuwegein, spółki w nim działającej Schildershoven Finance B.V. w zestawieniu z ING BŚ... linków nie wstawiam, żeby nie dawać pretekstu moderacji...

mmer
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
36
26-11-2020
Wiadomość 80 z 124 (16 055 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy