Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Wole wypowiedzieć umowę ING i ich skandalicznym praktykom niż dostarczać im jakieś zaświadczenia. Oburzające! Dziś dostałam smsa i aż oczy zaczęłam przecierać ze zdumienia.

Odpowiedz
0 Lajków
sunrise8891
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-02-2024
Wiadomość 121 z 124 (1 801 wyświetleń)

Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

nie chcąc się powtarzać - zapoznaj się z moim postem https://spolecznosc.ing.pl/-/Konta-osobiste-i-firmowe/ING-%C5%BC%C4%85da-bez-wyra%C5%BAnego-powodu-o... a może znajdziesz drogę do rozwiązania problemu...

Odpowiedz
0 Lajków
mmer
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
36
26-11-2020
Wiadomość 122 z 124 (1 767 wyświetleń)

Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Ja też po wielu, wielu latach muszę spowiadać się z przychodów, które poprawnie opisane wpływają do tego banku. Porażka i walka z uczciwymi klientami jest równie zaskakująca co zwyczajnie niesmaczna. Dodatkowo bank już drugi raz weryfikuje beż mojej zgody dane w BIK. Po pierwszej reklamacji przeprosili i teraz w marcu ponownie dostałam powiadomienie z BIK o weryfikacji. Żenada niestety. Szczęśliwie nie mam żadnego kredytu, ale ciągle działa makler, który muszę wygasić najszybciej jak się da 😒 wygodna aplikacja ale nadgorliwości na dłuższą metę nie da się akceptować 😪
Odpowiedz
0 Lajków
BiGi1975
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-03-2024
Wiadomość 123 z 124 (1 145 wyświetleń)

Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

a jakim prawem bank chce wiedzieć, jakim majątkiem dysponuje ? Skoro korzystam tylko z konta, i wpływa tam wynagrodzenie za prace. To co ma wspólnego z bankiem, mój majątek ? 

Odpowiedz
0 Lajków
raven
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
22-03-2024
Wiadomość 124 z 124 (844 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy