Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz
Highlighted

Dzienny limit płatności kartą

Dzień dobry,

Dzisiaj podczas rozmowy z call center towarzystwa ubezpieczeń chciałem opłacić składkę kartą za ubezpieczenie (podając dane karty). Niestety płatność nie przeszła autoryzacji (w aplikacji mobilnej dostałem informację, że przekroczyłem dzienny limit płatności kartą debetową). Czy limit na takie płatności to ten sam limit co na płatności internetowe?

 

Pozdrawiam,

Szymon

Odpowiedz
0 Lajków
simon
Nowy w branży
Nowy w branży icon
2
0
01-03-2019
Wiadomość 1 z 3 (9 908 wyświetleń)
Highlighted

Re: Dzienny limit płatności kartą

[ Edytowane ]

Dzienny limit płatności internetowych obejmuje wszystkie operacje, które robisz w swojej bankowości internetowej. Nie dotyczy to płatności kartą oraz przelewów własnych np. z konta oszczędnościowego. Dzienny limit dla płatności kartą możesz ustawić niezależnie od tego limitu. Aby sprawdzić lub zmienić limit dla swojej karty, wybierz po zalogowaniu kolejno: Moje finanse, karty i płatności telefonem, wybrana karta, limity transakcyjne. Limity dla płatności internetowych np. przelewów ustawisz w zakładce: Dane i ustawienia, Bezpieczeństwo, Dzienny limit płatności internetowych. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Moderator
Moderator icon
335
89
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (9 873 wyświetleń)

Re.: Dzienny limit płatności kartą

Na dobrą sprawę w opisanej sytuacji powinien być brany pod uwagę limit TO (Telephone Order). W praktyce ubezpieczyciele korzystają z "bezpiecznego połączenia", gdzie transakcja leci tak jak płatności internetowe IO (Internet Order).

Odpowiedz
0 Lajków
jurak
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
10
0
12-08-2016
Wiadomość 3 z 3 (9 767 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy