Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Dzienny limit płatności kartą

Dzień dobry,

Dzisiaj podczas rozmowy z call center towarzystwa ubezpieczeń chciałem opłacić składkę kartą za ubezpieczenie (podając dane karty). Niestety płatność nie przeszła autoryzacji (w aplikacji mobilnej dostałem informację, że przekroczyłem dzienny limit płatności kartą debetową). Czy limit na takie płatności to ten sam limit co na płatności internetowe?

 

Pozdrawiam,

Szymon

Odpowiedz
0 Lajków
simon
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
01-03-2019
Wiadomość 1 z 3 (18 982 wyświetleń)

Re: Dzienny limit płatności kartą

[ Edytowane ]

Dzienny limit płatności internetowych obejmuje wszystkie operacje, które robisz w swojej bankowości internetowej. Nie dotyczy to płatności kartą oraz przelewów własnych np. z konta oszczędnościowego. Dzienny limit dla płatności kartą możesz ustawić niezależnie od tego limitu. Aby sprawdzić lub zmienić limit dla swojej karty, wybierz po zalogowaniu kolejno: Moje finanse, karty i płatności telefonem, wybrana karta, limity transakcyjne. Limity dla płatności internetowych np. przelewów ustawisz w zakładce: Dane i ustawienia, Bezpieczeństwo, Dzienny limit płatności internetowych. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (18 947 wyświetleń)

Re.: Dzienny limit płatności kartą

Na dobrą sprawę w opisanej sytuacji powinien być brany pod uwagę limit TO (Telephone Order). W praktyce ubezpieczyciele korzystają z "bezpiecznego połączenia", gdzie transakcja leci tak jak płatności internetowe IO (Internet Order).

Odpowiedz
0 Lajków
jurak
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
12-08-2016
Wiadomość 3 z 3 (18 841 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy