Odpowiedz

nowy dowod

czy mozna przez bankowosc internetowa wprowadzic nowy dowod osobisty jak wyrabiamy nowy ? CZY KONIECZNIE oddzial? 

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
88
6
05-04-2019
Wiadomość 1 z 3 (7 273 wyświetleń)

Re.: nowy dowod

Jakiś czas temu (~pół roku) wymieniałem dowód i nie było żadnego problemu. Po prostu w ustawieniach wprowadzasz numer dowodu i tyle.

Odpowiedz
0 Lajków
username
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
13-05-2019
Wiadomość 2 z 3 (7 237 wyświetleń)

Re: Re.: nowy dowod

@as91 dokładnie tak jak pisał Ci @username - po zalogowaniu w Moim ING w sekcji dane i ustawienia >> dane - wprowadzasz nowe dane dowodu i zatwierdzasz kodem sms. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (7 223 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Bankomaty/ wpłatomaty

NIe rozumiem dopiero teraz do was dotarło ze wasze bankomaty w oddziale nie działają?

12-07-2025
Re: Bankomaty/ wpłatomaty

Dziękujemy za sygnał i zgłoszenie. Przekazaliśmy je do działu, zajmującego się naszymi urządzeniami. 

12-07-2025
Bankomaty/ wpłatomaty Elbląg

Witam, czy ING zmierza do powrotu zeby ludzie znowu chodzili do banków, zeby moc wplacic badz wypłacic pieniadze, bo duzo osob niechce trzymac pieniedzy na kontach. Dwa tygodnie temu mialem duzą ilość

...

12-07-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy