Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Re: Dyspozycja wkładem na wypadek śmierci

Odpowiedziałem na posty w tej samej sprawie tutaj: https://spolecznosc.ing.pl/-/Konta-osobiste-i-firmowe/dyspozycja-na-wypadek-%C5%9Bmierci-bez-wizyty-...

 

W skrócie: można już u nas złożyć i odwołać dyspozycję wkładem na wypadek śmierci zdalnie - w bankowości internetowej Moje ING. Dyspozycję można złożyć prawie dla wszystkich kont indywidualnych i lokat. Znajdziecie ją w zakładce Usługi> Sprawy dotyczące śmierci> Złóż dyspozycję na wypadek śmierci.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
MateuszF
Moderator
Moderator icon
579
124
12-04-2017
Wiadomość 11 z 12 (96 wyświetleń)

Re: Dyspozycja wkładem na wypadek śmierci


@MateuszF:

Odpowiedziałem na posty w tej samej sprawie tutaj: https://spolecznosc.ing.pl/-/Konta-osobiste-i-firmowe/dyspozycja-na-wypadek-%C5%9Bmierci-bez-wizyty-...

 


Dzięki. Widziałem.

Natomiast mam pytania:

1. Dlaczego nadal trzeba co chwilę składać dyspozycję po każdym nowym założonym rachunku, lokacie?  Ale chyba powinno być tak jak jest z tych bankach, które napisałem przykłady. Czyli że dyspozycja powinna dotyczyć zarówno tych kont, które zostały założone przed jej złożeniem, jak i po.

2. Jeśli się złoży w w bankowości internetowej Moje ING to jak wygląda procedura dalej? To jest w systemie? Na koncie? Wysyłacie to mailem?

3. Czy jest możliwość tego otrzymania fizycznie, aby mieć podkładkę lub też możliwość przekazania to osobie zainteresowanej (wpisanej w tą dyspozycję)? Wtedy to wysyłacie pocztą czy trzeba odebrać w oddziale?

4. Zawsze ta dyspozycja w bankowości internetowej ING jest za 0zł? Czy są wyjątki?

5. Napisałeś w bankowości internetowej ING. Ale również to widzę w aplikacji Moje ING Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
323
48
03-02-2016
Wiadomość 12 z 12 (64 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Oprogramowanie aplikacji to tragedia

Wczoraj w godzinach popołudniowych wgraliśmy poprawkę. Ten kłopot nie powinien już występować.

18-10-2024
Re.: Hasło maskowane / partial password


@maszaikasza:

Po pierwsze, nie używam menadżera haseł "innych firm", tylko natywnego, wbudowanego w system operacyjny, uznawanego za zaufany i z którym jak dotąd nie miałem żadnych problemów. Między in

...

17-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy