Odpowiedz

kk i debetówka i zwolnienie z opłaty

czy jest szansa na zmianę żeby dla osób które mają kk nie musiały spełniać wymogów tranksacyjnych żeby debetówka była za 0 zł ? 

Druga bezsensowna sprawa to właśnie otworzyłem konto firmowe do której musiałem wziać debetówkę i którą zamknę jak ją tylko dostanę bo po pierwsze nie mam tylu wydatków na firme po drugie nie zamierzam pilnować na wszystkich kartach czy/ile brakuje mi transakcji żeby karty była za 0

Odpowiedz
0 Lajków
rikitiki
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
21-06-2018
Wiadomość 1 z 4 (5 675 wyświetleń)

Re: kk i debetówka i zwolnienie z opłaty

Przekazaliśmy Twoją opinię/prośbę do odpowiedniego działu. Dziękujemy Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 4 (5 598 wyświetleń)

Re: kk i debetówka i zwolnienie z opłaty

zamknąłem juz kartę, ale chociaż pani w oddziale mówiła że nie będzie żadnym  opłat mam podejrzenie że system naliczy za niewykonanie transkacji i wtedy jeszcze szybciej zamknę to konto niż je otworzyłem

Odpowiedz
0 Lajków
rikitiki
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
21-06-2018
Wiadomość 3 z 4 (5 387 wyświetleń)

Re: kk i debetówka i zwolnienie z opłaty

rikitiki Jeśli zamknąłeś kartę w pierwszym okresie rozliczeniowym, nie naliczymy za nią opłaty. Gdy zauważysz, że na Twoim koncie firmowym pojawiła się jednak jakaś opłata za kartę, zgłoś to nam. Możesz wysłać do nas w tym temacie wiadomość w Moim ING. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (5 328 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy