Odpowiedz

kk i debetówka i zwolnienie z opłaty

czy jest szansa na zmianę żeby dla osób które mają kk nie musiały spełniać wymogów tranksacyjnych żeby debetówka była za 0 zł ? 

Druga bezsensowna sprawa to właśnie otworzyłem konto firmowe do której musiałem wziać debetówkę i którą zamknę jak ją tylko dostanę bo po pierwsze nie mam tylu wydatków na firme po drugie nie zamierzam pilnować na wszystkich kartach czy/ile brakuje mi transakcji żeby karty była za 0

Odpowiedz
0 Lajków
rikitiki
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
21-06-2018
Wiadomość 1 z 4 (9 061 wyświetleń)

Re: kk i debetówka i zwolnienie z opłaty

Przekazaliśmy Twoją opinię/prośbę do odpowiedniego działu. Dziękujemy Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 4 (8 984 wyświetleń)

Re: kk i debetówka i zwolnienie z opłaty

zamknąłem juz kartę, ale chociaż pani w oddziale mówiła że nie będzie żadnym  opłat mam podejrzenie że system naliczy za niewykonanie transkacji i wtedy jeszcze szybciej zamknę to konto niż je otworzyłem

Odpowiedz
0 Lajków
rikitiki
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
21-06-2018
Wiadomość 3 z 4 (8 773 wyświetleń)

Re: kk i debetówka i zwolnienie z opłaty

rikitiki Jeśli zamknąłeś kartę w pierwszym okresie rozliczeniowym, nie naliczymy za nią opłaty. Gdy zauważysz, że na Twoim koncie firmowym pojawiła się jednak jakaś opłata za kartę, zgłoś to nam. Możesz wysłać do nas w tym temacie wiadomość w Moim ING. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1149
226
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (8 714 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Na czacie oraz infolinii dostaję informacje, że transakcja zostaje odrzucana ze względów bezpieczeństwa. Nic więcej. Polecają wpłatę przy użyciu karty, której fizycznie nie mam przy sobie, tylko 400km...

10-06-2026
Re.: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Witam. Czy problem sie rozwiązał?? Mam ten sam problem od kilku dni,odrzuca mi każda próbę wpłaty gotówki blikiem przy różnych wplatomatach.

10-06-2026
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Dziękujemy za podzielenie się opinią, przekazaliśmy ją do odpowiedniego działu.

10-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy