Odpowiedz

Zwiększenie limitu karty kredytowej ("Nie możesz zwiększyć limitu dla tego produktu")

Przy próbie zwiększenia limitu karty kredytowej pojawia się komunikat "Nie możesz zwiększyć limitu dla tego produktu". Komunikat pojawia się na końcu wniosku, przy próbie przejścia dalej. Komunikat pojawił się 3 razy z rzędu. Nie ma dodatkowego opisu. Co może być przyczyną?

Odpowiedz
0 Lajków
rustika
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-12-2022
Wiadomość 1 z 6 (4 142 wyświetleń)

Re: Zwiększenie limitu karty kredytowej ("Nie możesz zwiększyć limitu dla tego produktu")

[ Edytowane ]

Zależy mi na wyjaśnieniu Twojej sytuacji, ale tu nie mam dostępu do Twoich danych i nie jestem w stanie tego sprawdzić i wyjaśnić dla Ciebie. Proszę skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69. Sprawdzimy, co jest przyczyną tego, że nie możesz zwiększyć limitu na karcie kredytowej. Proszę o kontakt w dni robocze w godzinach: 8:00-00:00 i w soboty: 8:00-22:00.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 6 (4 012 wyświetleń)

Re: Zwiększenie limitu karty kredytowej ("Nie możesz zwiększyć limitu dla tego produktu")

[ Edytowane ]

Zależy mi na wyjaśnieniu Twojej sytuacji, ale tu nie mam dostępu do Twoich danych i nie jestem w stanie tego sprawdzić i wyjaśnić dla Ciebie. Proszę skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69. Sprawdzimy, co jest przyczyną tego, że nie możesz zwiększyć limitu na karcie kredytowej. Proszę o kontakt w dni robocze w godzinach: 8:00-00:00 i w soboty: 8:00-22:00.

 

 

thats true

Odpowiedz
0 Lajków
intigritigececi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
05-02-2023
Wiadomość 3 z 6 (3 663 wyświetleń)

sad

[ Edytowane ]

@DominikaW:

Zależy mi na wyjaśnieniu Twojej sytuacji, ale tu nie mam dostępu do Twoich danych i nie jestem w stanie tego sprawdzić i wyjaśnić dla Ciebie. Proszę skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69. Sprawdzimy, co jest przyczyną tego, że nie możesz zwiększyć limitu na karcie kredytowej. Proszę o kontakt w dni robocze w godzinach: 8:00-00:00 i w soboty: 8:00-22:00.



edited

Odpowiedz
0 Lajków
intigritigececi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
05-02-2023
Wiadomość 4 z 6 (3 650 wyświetleń)

Re.: Odpowiedz na wiadomość

yes this is test

Odpowiedz
0 Lajków
intigritigececi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
05-02-2023
Wiadomość 5 z 6 (3 648 wyświetleń)

yes this is test

[ Edytowane ]

yes this is testsd

Odpowiedz
0 Lajków
intigritigececi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
05-02-2023
Wiadomość 6 z 6 (3 609 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy