Odpowiedz

Zmiana konta PLN do karty VISA.

Witam serdecznie,

 

Posiadam w waszym banku trzy rachunki PLN i niestety przy dodawaniu karty VISA musiałem najzwyczajniej przeoczyć, że karta jest zamawiana nie do tego rachunku PLN co być powinna.

W związku z tym czy jest możliwość zmiany numeru konta dla tej karty? Albo podłączenie jej do innego rachunku PLN?

W systemie samemu nie da się tego zrobic, ale czy w odziale można? Podpisując stosowny aneks do umowy o kartę?

 

Bardzo mi na tym zależy.

 

Pozdrawiam,

Szymon

Odpowiedz
0 Lajków
SkyFox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
6
19-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (6 171 wyświetleń)

Re: Zmiana konta PLN do karty VISA.

Kartę wydajemy do konkretnego rachunku. Nie możemy dla niej zmienić numeru konta lub podłączyć do innego konta w złotówkach.
Jeśli chciałbyś mieć kartę Visa do innego konta, możesz ją zamówić:
- w Moje ING w zakładce Moje finanse/Konta. W tym miejscu zaznacz konto, do którego chciałbyś mieć kartę. W szczegółach odszukasz opcję „Zamów kartę”,
- w oddziale.
Nową kartę wyślemy na Twój adres korespondencyjny do 8 dni roboczych.
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 136 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy