Odpowiedz

Zmiana konta PLN do karty VISA.

Witam serdecznie,

 

Posiadam w waszym banku trzy rachunki PLN i niestety przy dodawaniu karty VISA musiałem najzwyczajniej przeoczyć, że karta jest zamawiana nie do tego rachunku PLN co być powinna.

W związku z tym czy jest możliwość zmiany numeru konta dla tej karty? Albo podłączenie jej do innego rachunku PLN?

W systemie samemu nie da się tego zrobic, ale czy w odziale można? Podpisując stosowny aneks do umowy o kartę?

 

Bardzo mi na tym zależy.

 

Pozdrawiam,

Szymon

Odpowiedz
0 Lajków
SkyFox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
6
19-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (6 150 wyświetleń)

Re: Zmiana konta PLN do karty VISA.

Kartę wydajemy do konkretnego rachunku. Nie możemy dla niej zmienić numeru konta lub podłączyć do innego konta w złotówkach.
Jeśli chciałbyś mieć kartę Visa do innego konta, możesz ją zamówić:
- w Moje ING w zakładce Moje finanse/Konta. W tym miejscu zaznacz konto, do którego chciałbyś mieć kartę. W szczegółach odszukasz opcję „Zamów kartę”,
- w oddziale.
Nową kartę wyślemy na Twój adres korespondencyjny do 8 dni roboczych.
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 115 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy