Odpowiedz

Re: Re.: Zablokowane pieniądze na koncie

@Konto usunięte Pieniądze zwracamy tak szybko jak to możliwe. Czas uzależniony jest od tego jak szybko uda się wyjaśnić daną sprawę. Karta wirtualna jest moim zdaniem dobrym rozwiązaniem w przypadku płatności przez internet, niestety nie każdy hotel, linia lotnicza etc. akceptuje tego typu karty. Co do kwestii 3D Secure, to jego użycie zależy od usługodawcy (jeżeli zabezpiecza on dodatkowo płatność za pomocą 3D Secure to poprosimy Cie o wpisanie kodu, który otrzymasz za pomocą wiadomości sms). @Konto usunięte Ciekawe spostrzeżenia. Sam z zaciekawieniem obserwuję rozwój płatności mobilnych w tym tych przez internet. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
227
12-10-2015
Wiadomość 11 z 12 (4 604 wyświetleń)

Re.: Zablokowane pieniądze na koncie

Hotel nic nie wiedział, stwierdzili, że u nich wszystko w porządku. Okazało się w końcu, że to wina całej tej procedury blokowania kwot na koncie, więc hotel w ogóle mógł nie być tu winny. Zadzwoniłem ostatecznie do ING i konsultant wyjaśnił mi to i uspokoił. Kwota ta jest odblokowywana po jakimś czasie automatycznie i tak też się stało. 

Oczywiście według mnie to nie jest normalne do końca, bo przez jeden dzień pozbawiony byłem środków do zycia, ale ani bank ani hotel chyba nie jest tu winny według mnie. 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
kr
kr
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
0
09-04-2017
Wiadomość 12 z 12 (3 990 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy