Odpowiedz
Highlighted

Wirtualna karta kredytowa VISA - odrzuca płatność

[ Edytowane ]

Witam,

Próbując dokonać zakupu za pomocą karty w sklepie internetowym (https://www.humblebundle.com/monthly?hmb_source=humble_monthly&hmb_medium=banner), transakcja zostaje odrzucania podczas finalizacji. Wcześniej nie miałem tego typu problemów jednak od wczorajszego wieczora nie jestem w stanie dokonać opłaty w wysokości 10,80$ (wcześniej przechodiły nawet większe kwoty). Co zabawne udało się dokonać zakupu za kwotę 1$, natomiast wyżej wspomniana kwota nie przechodzi. Czy w ING obecnie są jakieś problemy z płatnościami wirtualna VISA? Jeżeli nie to dojść do sedna problemu? Na karcie oczywiście znajdują się środki w wystarczającej kwocie. Zrzut ekranu w załączniku (który rzecz jasna niewiele mówi).

Odpowiedz
0 Lajków
d1ab
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
08-02-2018
Wiadomość 1 z 2 (4 030 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wirtualna karta kredytowa VISA - odrzuca płatność

Karta wirtualna VISA to karta przedpłacona, która daje możliwość płacenia przez internet, ale zdarzają się sytuacje kiedy sklepy akceptują tylko karty kredytowe. Sprawdź to w tym sklepie, być może to jest przyczyną odrzucenia transakcji. Zachęcam Cię również do kontaktu z naszym całodobowym działem obsługi kart i również na to zerkniemy - 32 357 00 12.

 -----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 935 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Dziękuję za informację i liczę, że w niedługim czasie pojawią się możliwości płacenia zegarkami Samsung z systemem Tizen. Pozdrawiam.

23-09-2020
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Przekazałem Twoją sugestię do osób zajmujących się rozwojem naszej bankowości mobilnej. W najbliższej przyszłości nie mamy jednak takich planów. Jeżeli coś się zmieni, to damy znać.

23-09-2020
Problem ze zmianą wizerunku karty

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem ze zmianą wizerunku karty, za każdym razem pojawia się komunikat "Nie udało się pobrać danych". Karta nie traci ważności. Co jeszcze może być przeszkodą?

23-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy