Odpowiedz
Highlighted

Wirtualna karta kredytowa VISA - odrzuca płatność

[ Edytowane ]

Witam,

Próbując dokonać zakupu za pomocą karty w sklepie internetowym (https://www.humblebundle.com/monthly?hmb_source=humble_monthly&hmb_medium=banner), transakcja zostaje odrzucania podczas finalizacji. Wcześniej nie miałem tego typu problemów jednak od wczorajszego wieczora nie jestem w stanie dokonać opłaty w wysokości 10,80$ (wcześniej przechodiły nawet większe kwoty). Co zabawne udało się dokonać zakupu za kwotę 1$, natomiast wyżej wspomniana kwota nie przechodzi. Czy w ING obecnie są jakieś problemy z płatnościami wirtualna VISA? Jeżeli nie to dojść do sedna problemu? Na karcie oczywiście znajdują się środki w wystarczającej kwocie. Zrzut ekranu w załączniku (który rzecz jasna niewiele mówi).

Odpowiedz
0 Lajków
d1ab
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
08-02-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 819 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wirtualna karta kredytowa VISA - odrzuca płatność

Karta wirtualna VISA to karta przedpłacona, która daje możliwość płacenia przez internet, ale zdarzają się sytuacje kiedy sklepy akceptują tylko karty kredytowe. Sprawdź to w tym sklepie, być może to jest przyczyną odrzucenia transakcji. Zachęcam Cię również do kontaktu z naszym całodobowym działem obsługi kart i również na to zerkniemy - 32 357 00 12.

 -----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
90
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 724 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pomóż aktywować kod

W rzeczywistości, po zadzwonieniu na infolinię, powiedzieli mi, że moja bankowość online jest zablokowana i nie ma tam żadnego kodu aktywacyjnego, i poprosili mnie, abym ponownie zamówił nowy!

Nie wiem

...

27-05-2020
Re: Nie mogę zainstalować aplikacji po reinstalacji Androida

W takim razie skontaktuj się z nami - na czacie w Moim ING lub telefonicznie (32 357 00 69) - sprawdzimy to i przyjmiemy zgłoszenie. 

26-05-2020
Re: Re.: Kredyt hipoteczny

Nie znamy jeszcze szczegółów, nie wiemy czy się zmieni po 1 czerwca. 

26-05-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy