Odpowiedz
Highlighted

Szansa na kartę kredytowa

Witam, mam konto od paru lat w ING, mąż nie posiada swojego konta ponieważ jego wypłata przychodzi na moje konto. Chciałabym złożyć wniosek o przyznanie karty kredytowej z tym, że ja jestem osobą niepracujaca dostajaca jedynie zasiłek macierzyński, mąż pracuje i jego dochody są na moim koncie wiec jaka jest szansa że dostaniemy pozytywną decyzję? Czy mąż musiałby założyć sam swoje konto i wtedy starać się o karte kredytowa czy możemy składać wniosek z mojego konta?
Odpowiedz
0 Lajków
Werkno8017
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
01-03-2018
Wiadomość 1 z 2 (1 859 wyświetleń)
Highlighted

Re: Szansa na kartę kredytowa

Jeżeli Twój mąż ma obecnie np. umowę o pracę, na co najmniej 12 miesięcy do przodu i ma dochód minimum 800 zł netto, to może złożyć wniosek o kartę kredytową na siebie. 

 

Taki wniosek złoży w swojej bankowości internetowej Moje ING -> Oferta ING -> Kredyty i pożyczki -> Karta kredytowa (jeżeli korzysta), telefonicznie 32 357 00 69 lub w oddziale.

 

Jeżeli dochodu Twojego męża wpływają na Twoje konto, a nie konto wspólne, to powinien nam przedstawić PIT 11 lub PIT 40 lub Zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów (najlepiej na naszym formularzu).

Dopiero w trakcie składania wniosku zbadamy zdolność kredytową Twojego męża i przedstawimy decyzję do 2 dni roboczych.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Guru finansów
Guru finansów icon
507
102
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 783 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Płatność kartą w USD a zwolnienie z opłat

Tak, transakcje kartą VISA Zbliżeniową, w innej walucie również wliczamy w sumę wymaganą do uniknięcia opłaty za tę kartę Emotikon: Szczęśliwy

21-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny

I jeszcze jedno pytanie Emotikon: Mrugający czy wybór ubezpieczenia o większym zakresie (nie tylko od śmierci ) można liczyć też na obniżenie marzy kredytu?
Na przykład zamiast Ochronę Życia Plus z Aviva biorąc Bezpieczn...

21-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny

Dziękuję za odpowiedź mam jeszcze kilka pytań związanych z jesienną promocją dot regulaminu promocji https://www.ing.pl/_fileserver/item/lql97od

pkt 16 d) Czy jest to ubezpieczenie spłaty kredytu, a je...

21-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy