Odpowiedz
Highlighted

Szansa na kartę kredytowa

Witam, mam konto od paru lat w ING, mąż nie posiada swojego konta ponieważ jego wypłata przychodzi na moje konto. Chciałabym złożyć wniosek o przyznanie karty kredytowej z tym, że ja jestem osobą niepracujaca dostajaca jedynie zasiłek macierzyński, mąż pracuje i jego dochody są na moim koncie wiec jaka jest szansa że dostaniemy pozytywną decyzję? Czy mąż musiałby założyć sam swoje konto i wtedy starać się o karte kredytowa czy możemy składać wniosek z mojego konta?
Odpowiedz
0 Lajków
Werkno8017
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
01-03-2018
Wiadomość 1 z 2 (1 708 wyświetleń)
Highlighted

Re: Szansa na kartę kredytowa

Jeżeli Twój mąż ma obecnie np. umowę o pracę, na co najmniej 12 miesięcy do przodu i ma dochód minimum 800 zł netto, to może złożyć wniosek o kartę kredytową na siebie. 

 

Taki wniosek złoży w swojej bankowości internetowej Moje ING -> Oferta ING -> Kredyty i pożyczki -> Karta kredytowa (jeżeli korzysta), telefonicznie 32 357 00 69 lub w oddziale.

 

Jeżeli dochodu Twojego męża wpływają na Twoje konto, a nie konto wspólne, to powinien nam przedstawić PIT 11 lub PIT 40 lub Zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów (najlepiej na naszym formularzu).

Dopiero w trakcie składania wniosku zbadamy zdolność kredytową Twojego męża i przedstawimy decyzję do 2 dni roboczych.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
507
101
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 632 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy