Odpowiedz

Szansa na kartę kredytowa

Witam, mam konto od paru lat w ING, mąż nie posiada swojego konta ponieważ jego wypłata przychodzi na moje konto. Chciałabym złożyć wniosek o przyznanie karty kredytowej z tym, że ja jestem osobą niepracujaca dostajaca jedynie zasiłek macierzyński, mąż pracuje i jego dochody są na moim koncie wiec jaka jest szansa że dostaniemy pozytywną decyzję? Czy mąż musiałby założyć sam swoje konto i wtedy starać się o karte kredytowa czy możemy składać wniosek z mojego konta?
Odpowiedz
0 Lajków
Werkno8017
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
01-03-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 006 wyświetleń)

Re: Szansa na kartę kredytowa

Jeżeli Twój mąż ma obecnie np. umowę o pracę, na co najmniej 12 miesięcy do przodu i ma dochód minimum 800 zł netto, to może złożyć wniosek o kartę kredytową na siebie. 

 

Taki wniosek złoży w swojej bankowości internetowej Moje ING -> Oferta ING -> Kredyty i pożyczki -> Karta kredytowa (jeżeli korzysta), telefonicznie 32 357 00 69 lub w oddziale.

 

Jeżeli dochodu Twojego męża wpływają na Twoje konto, a nie konto wspólne, to powinien nam przedstawić PIT 11 lub PIT 40 lub Zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów (najlepiej na naszym formularzu).

Dopiero w trakcie składania wniosku zbadamy zdolność kredytową Twojego męża i przedstawimy decyzję do 2 dni roboczych.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 930 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy