Odpowiedz

Wpłata środków na konto oszczędnościowe we wpłatomacie

[ Edytowane ]

Witam,

Posiadam w ING Banku Śląskim podstawowe konto Direct oraz konto Oszczędnościowe OKO. Czy jest możliwość dokonać wpłaty pieniędzy za pomocą karty Visa za pomocą wpłatomatu od razu na konto oszczędnościowe.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Odpowiedz
0 Lajków
tofik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
04-11-2018
Wiadomość 1 z 2 (5 663 wyświetleń)

Re: Wpłata środków na konto oszczędnościowe we wpłatomacie

tofik za pomocą karty do konta osobistego nie wpłacisz gotówki we wpłatomacie na konto oszczędnościowe. Jest jednak jedno rozwiązanie - wpłata za pomocą kodu BLIK. 
Możesz w ustawieniach usługi BLIK powiązać ją z swoim kontem oszczędnościowym. Dzięki temu podczas wpłaty pieniądze trafią od razu na konto oszczędnościowe.
Więcej informacji znajdziesz tutaj. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1144
226
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (5 606 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Problem z logowaniem w aplikacji przy użyciu klucza U2F

Skontaktuj się z nami pod numerem 32 357 00 69. Sprawdzimy to, a jeśli będzie to konieczne, to zgłosimy sprawę do działu IT. 

01-04-2026
Re: Kredyt hipoteczny

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. 


Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi może się Pani umówić w Moim ING. Po zalogowaniu do Mo

...

01-04-2026
Re.: Spłata dwóch różnych zajęć komornicznych.

egzekucję prowadzi jedna jednostka jako przedstawiciel wierzyciela o ile zgodzi się prowadzić już dwa lata czekam i nikt się nie zgadza a srodki są blokowane przez bank

01-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy