Odpowiedz

Wpłata środków na konto oszczędnościowe we wpłatomacie

[ Edytowane ]

Witam,

Posiadam w ING Banku Śląskim podstawowe konto Direct oraz konto Oszczędnościowe OKO. Czy jest możliwość dokonać wpłaty pieniędzy za pomocą karty Visa za pomocą wpłatomatu od razu na konto oszczędnościowe.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Odpowiedz
0 Lajków
tofik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
04-11-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 938 wyświetleń)

Re: Wpłata środków na konto oszczędnościowe we wpłatomacie

tofik za pomocą karty do konta osobistego nie wpłacisz gotówki we wpłatomacie na konto oszczędnościowe. Jest jednak jedno rozwiązanie - wpłata za pomocą kodu BLIK. 
Możesz w ustawieniach usługi BLIK powiązać ją z swoim kontem oszczędnościowym. Dzięki temu podczas wpłaty pieniądze trafią od razu na konto oszczędnościowe.
Więcej informacji znajdziesz tutaj. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1088
216
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 881 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Hasło maskowane / partial password

Zwróciłem uwagę, że ING jako jeden z ostatnich banków na polskim rynku wymusza na użytkownikach logowanie przez podanie tylko kilku wybranych znaków hasła. O wadach tego rozwiązania toczyło się już wi...

21-09-2024
Zmiana wariantu ubezpieczenia

Jestem przed podpisaniem umowy kredytowej i mam pewna wątpliwość. Kwota kredytu to 750 tys. będzie ona uruchamiana w transzach przez kolejne 2 lata. Dostałem ofertę z ubezpieczeniem rozszerzonym i moj

...

20-09-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Wybierasz opcję Spłać częściowo lub całkowicie i nadpłacasz wybraną kwotą. Środki na nadpłatę musisz oczywiście zapewnić niezależnie od tych na spłatę raty planowej, które automatycznie pobiera bank.

...

20-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy