Odpowiedz

oplata za karte debetowa

Witam,zobaczyłam dziś w mojej historii na ROR pobor oplaty za karte debetową 7zł. O ile dobrze pamiętam, w umowie jaką podpisywałam  z ING była informacja, że jeśli kwota transakcji wykonanych karta płatniczą przekroczy 300 zł wówczas nie zostanie pobrana opłata za użytkowanie karty. Kwota transakcji w ostanim okresie rozliczeniowym wynosi prawie 700zł. Proszę o informację co zrobić w tej sytuacji.

Odpowiedz
0 Lajków
kredytttowo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
12-10-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 547 wyświetleń)

Re: oplata za karte debetowa

W przypadku konta osobistego, okres rozliczeniowy liczymy od 29 dnia miesiąca do 28 dnia miesiąca kolejnego. Teraz pobieraliśmy opłaty za kartę płatniczą, za poprzedni okres rozliczeniowy.
Sprawdź proszę, czy miałaś wykonane transakcje bezgotówkowe kartą w okresie 29 sierpnia do 28 września, na kwotę minimum 300 zł. Właśnie za ten okres pobieraliśmy teraz opłaty za kartę.


Jeśli będziesz chciała wyjaśnić sprawę z opłatą:
- napisz do nas przez czat po zalogowaniu z przeglądarki internetowej w Moje ING,
- zadzwoń do nas: 32/ 357 00 69,
- podejdź do naszego oddziału.
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 510 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy