Odpowiedz

Spłata karty kredytowej kredytem konsolidacyjnym - nadpłata

Wit@m

Uruchomiłem kredyt konsolidacyjny. Min miał spłacić zobowiązania z karty kredytowej w ING Banku. Po wypłacie kredytu karta została automatycznie spłacona i zablokowana. Poblem w tym iż limit na karcie był wykorzystany w połowie a kredyt konsolidacyjny spłacił ją z automatu w całości efektem czego mam ponad 50% nadpłatę na karcie, karta jest zablokowana i nie mam dostępu do tych środków. Okres kończy się 27 każdego miesiąca.

Kiedy w takim przypadku otrzymam zwort nadpłaty ?

Odpowiedz
0 Lajków
QbaMail
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
23
0
19-08-2016
Wiadomość 1 z 3 (5 433 wyświetleń)

Re.: Spłata karty kredytowej kredytem konsolidacyjnym - nadpłata

Prosimy w tej sytuacji o kontakt telefoniczny pod numerem 32 357 00 12 lub wizytę w oddziale. Przyjmiemy dyspozycję przeksięgowania pieniędzy.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
KamilaC
Moderator
Moderator icon
192
72
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (5 384 wyświetleń)

Re.: Spłata karty kredytowej kredytem konsolidacyjnym - nadpłata

Wit@m

Wizyta w oddziale banku - nadpłacone środki zostaną przeksięgowane na moje konto po zakończeniu bieżącego cyklu rozliczeniowego ( 27 ).

Dziękuję bardzo za informację.

Odpowiedz
0 Lajków
QbaMail
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
23
0
19-08-2016
Wiadomość 3 z 3 (5 340 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Problem z blikiem wysyłanym z kategorii odbiorcy

Dzień dobry

Spieszę poinformować, że problem opisywany przeze mnie został rozwiązany już wszystko działa. Bardzo dziękuję za szybką reakcję i szczęśliwe rozwiązanie. :-)

pozdrawiam

Rafał

05-12-2025
Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Ja myślę, że banki za bardzo starają się zrobić aplikację jak facebook, allegro is coś tam jeszcze - zapominają, że ludzie chcą robić przelewy szybko i bezproblemowo. Ja mam np wiele celów oszczędnośc

...

04-12-2025
Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie jestem w tej dziedzinie expertem, ale z tego co się orientowałem to SMS'y mogą być podrabiane - czyli wszystko wygląda poprawnie a jednak nie jest. 
A PUSH notyfikacje są odporne na takie ataki, al

...

04-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy