Odpowiedz
Highlighted

Podwyżki wypłat z bankomatów

Drożeją wypłaty z bankomatów

"Jeżeli chodzi o pozostałe zmiany zapowiedziane przez ING na listopad, warto zwrócić uwagę na podwyżkę opłaty za podjęcie gotówki z bankomatu innego niż ING i Planet Cash dla użytkowników karty VisaZbliżeniowa. Teraz płaci się za to 2,50 zł, a od listopada będzie to kosztowało dwa razy więcej, a więc 5 zł. Dotyczy to m.in. użytkowników rachunków Konto z Lwem Direct oraz Mobi."

źródło Cashless

Zabrali Euronety i człowiek musi szukać Planet Cash (których nadal mało)

Teraz za wypłatę chcą zabierać 5zł!!!

Dlaczego inne banki dalej ściągają 2,5zł (np Mbank) a ING nie może?

Dlaczego w ING nie można mieć wypłat darmowych Blikiem jak to ma miejsce w mBanku?

Dla mnie to jest absurd

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Zaprawiony analityk
Zaprawiony analityk icon
218
41
03-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (1 510 wyświetleń)
Highlighted

Re: Podwyżki wypłat z bankomatów

Zmieniamy TOiP, gdyż zmienia się prawo i warunki rynkowe. Wchodzą w życie nowe rozporządzenia europejskie oraz wzrasta przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw. Reakcją na te zmiany są przygotowane przez nas modyfikacje. W dalszym ciągu masz jednak bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów ING i sieci Planet. Również z tych urządzeń możesz korzystać darmowo z BLIKa. Raz w miesiącu rozliczeniowym masz również bezpłatną wypłatę z obcego bankomatu. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
141
32
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 413 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Dziękuję za informację i liczę, że w niedługim czasie pojawią się możliwości płacenia zegarkami Samsung z systemem Tizen. Pozdrawiam.

23-09-2020
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Przekazałem Twoją sugestię do osób zajmujących się rozwojem naszej bankowości mobilnej. W najbliższej przyszłości nie mamy jednak takich planów. Jeżeli coś się zmieni, to damy znać.

23-09-2020
Problem ze zmianą wizerunku karty

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem ze zmianą wizerunku karty, za każdym razem pojawia się komunikat "Nie udało się pobrać danych". Karta nie traci ważności. Co jeszcze może być przeszkodą?

23-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy