Odpowiedz

Płatności kartą w Internecie

Witam

Czy jest szansa uruchomienia Wirtualnej karty do płatności w Internecie? Byłaby to karta generowana jednorazowo, z określoną kwotą i przeznaczona do realizacji jednej, konkretnej płatności w Internecie. Byłoby to (według mnie) znaczne wzmocnienie bezpieczeństwa naszych pieniędzy w obrocie internetowym.

 

Pozdrawiam 

Zbyszek 

Odpowiedz
0 Lajków
Zbyszeka630422
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
07-12-2017
Wiadomość 1 z 6 (3 849 wyświetleń)

Re: Płatności kartą w Internecie

@Zbyszeka630422 Możesz zamówić u nas kartę wirtualną do płatności internetowych. Jednorazowy koszt wydania karty to 20 zł. Pierwsze wydanie karty wirtualnej dla użytkowników konta Direct w wieku 18-26 lat jest darmowe. Kartę zasilasz dowolną kwotą, w dowolnym momencie. 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (3 767 wyświetleń)

Re: Płatności kartą w Internecie

[ Edytowane ]

Witam, ciągle się upieracie na kartę wirtualną przedpłaconą. Niestety nie wszystkie strony akceptują karty przedpłacone. mBank wprowadza do swojej oferty e-Kartę która będzie wirtualna ale połączona z kontem głównym ale za to nie będzie tokenizowana czyli nie dodamy jej do Gpay czy Apple Pay.

 

Nie wiem jak to robi Revolut, ale tam nie ma z niczym problemów. Można mieć kartę fizyczną czy też wirtualną, i obie są spięte z kontem głównym a nasze banki mają z tym odwieczny problem.

Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
6
12-06-2017
Wiadomość 3 z 6 (3 723 wyświetleń)

Re: Płatności kartą w Internecie

Dziękuje za odpowiedź. Pozwolę sobie dopytać: Ile trwa wytworzenie karty wirtualnej. Czy jest ona przeznaczona do jednorazowych transakcji internetowych. Dane karty zostaną automatycznie ponownie wygenerowane po każdej transakcji?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Zbyszeka630422
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
07-12-2017
Wiadomość 4 z 6 (3 697 wyświetleń)

Re: Płatności kartą w Internecie

@MreaperS dziękujemy za sugestię. 
@Zbyszeka630422 Karta jest dostępna w czasie rzeczywistym po zamówieniu. Wystarczy, że ją aktywujesz i możesz z niej korzystać Emotikon: Szczęśliwy Dane karty wydajemy na czas jej ważności. Nie zmieniają się po każdej płatności 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 5 z 6 (3 648 wyświetleń)

Re: Płatności kartą w Internecie

Witam

to niestety nie jest karta której bym oczekiwał. Niestety, nie zabezpiecza ona transakcji internetowych w stopniu przeze mnie oczekiwanym. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Zbyszeka630422
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
07-12-2017
Wiadomość 6 z 6 (3 602 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy