26-11-2015 20:42
Witam
Czy jest możliość jeśli posiadam rachunek w USD zapłacenia kartą VISA bądź MAESTRO do walut (bo z tego co wyczytałem tylko w EURO można) za zakupy za granicą tzn. na intrnetowej stronie właśnie w USD ??
27-11-2015
18:40
– ostatnio edytowany
18-12-2015
08:42
przez
AgnieszkaBin
ING Bank Śląski nie wydaje kart do rachunku ROR w USD, nie ma też możliwości chwilowego 'przepięcia' którejś z wymienionych kart do tego konta. Płatności możesz dokonać za pomocą karty Visa Zbliżeniowa (lub jakiejkolwiek innej, która umożliwia płatności internetowe), a przeliczenie z USD nastąpi po kursie organizacji płatniczej.
Ja mam to samo. Wysłane oświadczenie KYC, a potem znowu wiadomości, że czegoś im brakuje, choć sami nie wiedzą czego. Pomijam fakt, ze pytają o kontrahentów z Chin, żądają faktur i informacji jaki pro
... 18-04-2026Tutaj nie możemy sprawdzić tej dyspozycji. Mogą to sprawdzić nasi specjaliści hipoteczni, gdy potwierdzą dane w systemie. Tę informację powinnaś otrzymać od osoby, która kupiła mieszkanie i zlecała dy
... 17-04-2026W tej sprawie prosimy o kontakt z doradcą hipotecznym. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.
Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznym
... 17-04-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |