Odpowiedz

Odświeżenie wizerunku kart debetowych i kredytowych

Cześć

Czy ING przewiduje zmianę odświeżyć wygląd kart?

"Wciskacie" debetówkę VIsa. Jak jadę za granicę to chciałbym mieć dla bezpieczeństwa jeszcze MC. Zbliżaki itd to trochę ryzyko, bo nie każdy kraj ma aż tak rozwinięte płatności (czytaj popularność) jak w Polsce.

Można np by wziąć KK MC. Ale karta dla faceta z tulipanami????!!! To coś nie tak.....

Visa KK też nie powala grafiką.

Tu aż się prosi o zmianę czy też odświeżenie wyglądu kart.

A najlepiej kilka nowych przykładowych a później zrobić sondę, gdzie klienci wybiorą tę, która się najbardziej podoba.

 

Poza tym debetówka ING mogła by zmienić wygląd. Obecnie na stronie reklamujecie kartę debetową wielowalutową (zdjęcie w załączeniu). Przecież ona jest genialna!!! Minimalistyczna, w kolorystyce waszego systemu. I jeszcze jej nie wprowadziliście do obiegu?? Na co czekacie???!!!

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
352
60
03-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (5 537 wyświetleń)

Re: Odświeżenie wizerunku kart debetowych i kredytowych

Jesteśmy w trakcie zmiany wizualizacji kart. Robimy to sukcesywnie dla kolejnych produktów w naszej ofercie. Karta kredytowa Mastercard ma już nowy, minimalistyczny wygląd w odcieniu srebrno-szarym.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
809
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (5 517 wyświetleń)

Re: Odświeżenie wizerunku kart debetowych i kredytowych

a czy można ją gdzieś zobaczyć ?Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
ptrksz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
09-03-2017
Wiadomość 3 z 4 (5 437 wyświetleń)

Re: Odświeżenie wizerunku kart debetowych i kredytowych

Póki co nie prezentujemy jej wizerunku na naszej stronie internetowej.  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (5 343 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy