Odpowiedz

Odświeżenie wizerunku kart debetowych i kredytowych

Cześć

Czy ING przewiduje zmianę odświeżyć wygląd kart?

"Wciskacie" debetówkę VIsa. Jak jadę za granicę to chciałbym mieć dla bezpieczeństwa jeszcze MC. Zbliżaki itd to trochę ryzyko, bo nie każdy kraj ma aż tak rozwinięte płatności (czytaj popularność) jak w Polsce.

Można np by wziąć KK MC. Ale karta dla faceta z tulipanami????!!! To coś nie tak.....

Visa KK też nie powala grafiką.

Tu aż się prosi o zmianę czy też odświeżenie wyglądu kart.

A najlepiej kilka nowych przykładowych a później zrobić sondę, gdzie klienci wybiorą tę, która się najbardziej podoba.

 

Poza tym debetówka ING mogła by zmienić wygląd. Obecnie na stronie reklamujecie kartę debetową wielowalutową (zdjęcie w załączeniu). Przecież ona jest genialna!!! Minimalistyczna, w kolorystyce waszego systemu. I jeszcze jej nie wprowadziliście do obiegu?? Na co czekacie???!!!

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (3 726 wyświetleń)

Re: Odświeżenie wizerunku kart debetowych i kredytowych

Jesteśmy w trakcie zmiany wizualizacji kart. Robimy to sukcesywnie dla kolejnych produktów w naszej ofercie. Karta kredytowa Mastercard ma już nowy, minimalistyczny wygląd w odcieniu srebrno-szarym.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 706 wyświetleń)

Re: Odświeżenie wizerunku kart debetowych i kredytowych

a czy można ją gdzieś zobaczyć ?Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
ptrksz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
09-03-2017
Wiadomość 3 z 4 (3 626 wyświetleń)

Re: Odświeżenie wizerunku kart debetowych i kredytowych

Póki co nie prezentujemy jej wizerunku na naszej stronie internetowej.  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 532 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy